ترجمه تخصصی صنایع

ترجمه تخصصی صنایع

پیدا کردن مترجمی که در رشته مهندسی صنایع تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌ های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص در رشته مهندسی صنایع را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. تنها با چند کلیک می توانید سفارش ترجمه خود را به مترجمین متخصص ما بسپارید.

چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

کیفیت متوسط

33 29 تومان/هر کلمه
 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

پرطرفدار

کیفیت عالی

121 99 تومان/هر کلمه
 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه

کیفیت خوب

67 59 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب

134 109 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

کیفیت عالی

242 199 تومان/هر کلمه
 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه صنایع

زمان تحویل پروژه ترجمه تخصصی صنایع بر اساس تعداد کلمات موجود در متن تعیین می شود. برای قیمت گذاری رایگان تنها کافیست فایل خود را برای ما ارسال کنید. ترجمانو در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را تعیین می کند.

در ترجمه با سرعت عادی، هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 1500 کلمه ترجمه می کند.

در ترجمه فوری هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 2500 کلمه ترجمه می کند.

علاوه بر این برای ترجمه های فورس ماژور، امکان تقسیم بخش به بخش یک فایل ترجمه بین چند مترجم نیز وجود دارد. (اطلاعات بیشتر)

تضمین کیفیت ترجمه صنایع

ترجمانو برای انجام پروژه های ترجمه تخصصی صنایع از مترجمانی بسیار مجرب و دارای تحصیلات عالیه مهندسی صنایع استفاده می کند .

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، ارزیابان ارشد ترجمانو کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت ترجمه تحصصی ترجمانو شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی ترجمانو

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید.

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع را چگونه شناسایی کنیم؟

مهندسی صنایع شاخه‌ای از مهندسی است که به بهینه‌سازی سیستم‌ها، فرآیندها و سازمان‌ها می‌پردازد.

بر اساس تعریف انجمن مهندسی صنایع و سیستم‌ها (Institute of Industrial and Systems Engineers)، مهندسین صنایع به این مسئله پاسخ می‌دهند که چگونه می‌توان کارها را بهتر انجام داد.

این افراد به مهندسی فرآیندها و سیستم‌ها به منظور ارتقاء کیفیت و بهره‌وری آن‌ها می‌پردازند.

این رشته با گرایش‌های مختلف و تخصصی به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل بهینه‌سازی سیستم‌ها، مدیریت نوآوری و فناوری، سیستم‌های اقتصادی-اجتماعی، آینده‌پژوهی، سیستم‌های مالی، لجستیک و زنجیره تامین و مدیریت پروژه نیازمند بکارگیری مترجم آنلاین تخصصی صنایع و آشنا با مفاهیم و موضوعات رشته است.

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع از جمله مقالات منتشر شده در مجلات معتبری نظیر Journal of Operations Management ، Production and Operations Management و International Journal of Production Economics تنها از عهده کسانی بر می‌آید که حداقل در سطح کارشناسی در این رشته تحصیل کرده باشند.

برای مشاهده قیمت خدمات ترجمه تخصصی مهندسی صنایع کلیک کنید

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی مهندسی صنایع کلیک کنید

برای مشاوره در زمینه ترجمه تخصصی مقاله صنایع می توانید همین حالا با پشتیبانی ترجمانو در تماس باشید

۰۹۱۲-۹۴۶-۴۷۸۵ (همه روزه از ۹ صبح الی ۹ شب)

واضح است که افراد با تحصیلات حتی دکتری تخصصی در رشته‌های نامرتبط مانند مهندسی عمران، متالورژی و … به دلیل ماهیت تخصصی عبارات مورد استفاده در کتاب‌ها و مقالات تخصصی مهندسی صنایع امکان ترجمه تخصصی متون صنایع صحیح آن‌ها را نخواهند داشت.

شبکه ترجمه تخصصی مهندسی صنایع ترجمانو برای حل این مشکل، سعی در ایجاد یک تیم کاملا تخصصی از فارغ التحصیلان این رشته از علوم مهندسی نموده است.

گروه مترجم آنلاین تخصصی صنایع ترحمانو تجربیات اساتید مختلف این حوزه از علوم مهندسی را جهت هر چه بهتر انجام دادن ترجمه دانشگاهی در این سطح را برآورده ساخته است.

از این رو توانسته است در زمینه ترجمه تخصصی صنایع عملکردی قابل قبول ارائه دهد.

ترجمه تخصصی متون صنایع

دپارتمان ترجمه تخصصی متون صنایع در ترجمانو

این دپارتمان با بیش از ۵۰ مترجم آنلاین تخصصی صنایع دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف مهندسی صنایع شامل مدیریت پروژه، سیستم‌های اقتصادی-اجتماعی، بهینه‌سازی سیستم‌ها، سیستم‌های مالی، لجستیک و زنجیره تامین آینده‌پژوهی تشکیل شده است.

پیش از این در خصوص اهمیت تسلط مترجمین آنلاین تخصصی مهندسی صنایع به هر کدام از گرایش های تخصصی این رشته صحبت کردیم.

به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام یک ترجمه تخصصی مقاله صنایع در یک گرایش خاص یا انجام یک ترجمه تخصصی متون صنایع از هرکدام از گرایش های این رشته، نیازمند تسلط کامل مترجم آنلاین تخصصی صنایع آن به گرایش مورد نظر است تا بتواند معادل یابی تخصصی لازم را برای هر کدام از اصطلاحات ترجمه تخصصی متون صنایع پیش رویش داشته باشد.

ترجمه تخصصی متون صنایع ترجمانو، سیستمی را طراحی نموده است تا بتواند مترجمین تخصصی مهندسی صنایع گرایش های مختلف این رشته را بطور دقیق، بررسی و ارزیابی نموده و الزامات یک ترجمه تخصصی مهندسی صنایع را فراهم آورد.

به این ترتیب تمامی مترجمین پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند، سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء ترجمانو قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است و می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی صنایع توانمند هستند، بلکه ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که فرآیندهای بررسی و ارزیابی کیفی مترجمین تخصصی مهندسی صنایع در ترجمانو به همین توضیحات خلاصه نمی‌شود و تمامی مترجمین پذیرفته شده در آزمون‌های مختلف ترجمانو همواره بصورت ماهیانه و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیازات دوره‌ای خود را از تیم ارزیابان ترجمانو دریافت می‌کنند.

ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع فرآیند ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی در ترجمانو

مترجمین تخصصی صنایع پس از گذراندن مراحلی که در بخش قبل توضیح داده شد دارای پنل کاربری اختصاصی در سیستم آنلاین ترجمانو می شوند.

در نقطه شروع همکاری خود با گروه مترجمین تخصصی صنایع ترجمانو قرار می گیرند. بگذارید کمی بیشتر در این خصوص توضیح دهم.

هر سفارش ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی پس از آن که در وب‌سایت ترجمانو ثبت و فرآیند پرداخت آن توسط مشتری انجام شود وارد سیستم تخصیص مترجمین ترجمانو می‌شود.

فرایند ترجمه تخصصی مقاله صنایع بصورت کاملا آنلاین طراحی شده و مشتریان وب سایت ترجمانو تنها با آپلود فایل مورد نظرشان برای ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی و دریافت زمان و قیمت ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی سفارش خود، سطح کیفی مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از پرداخت مبلغ سفارش خود منتظر دریافت فایل ترجمه خود در تاریخی که سیستم به آنها اعلام کرده است می شوند.

حال باید سیستم تخصیص سفارشات ترجمه تخصصی صنایع ترجمانو وارد عمل گردد.

بسته به اینکه سفارش برای ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی باشد، زمینه تخصصی و همچنین سطح کیفیت آن، مترجمینی که در سطح کیفی متناسب با سفارش قرار دارند و رشته تحصیلی آن‌ها نیز هماهنگ با متن باشد می‌توانند سفارش ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی را مشاهده کنند.

مثلا متون تخصصی مهندسی صنایع را صرفا مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌ها یکی از گرایش‌های مهندسی صنایع باشد.

البته توجه داشته باشید که ترجمه تخصصی مهندسی صنایع تنها برای سطوح خوب و عالی انجام می‌گیرد و سطح متوسط تنها برای ترجمه متون عمومی مناسب است.

حالا سیستم باید از میان مترجمینی که برای انجام ترجمه متن تخصصی مهندسی صنایع مورد نظر اعلام آمادگی کردند، یک مترجم آنلاین تخصصی صنایع را انتخاب نماید و پیغام مناسب جهت شروع سفارش را به مترجم منتخب نمایش دهد.

این انتخاب براساس امتیازات مترجمین در ارزیابیهای صورت گرفته سفارشات قبلی شان صورت می پذیرد و سفارش به مترجم دارای امتیاز بالاتر تخصیص می شود.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که توزیع عادلانه ای از سفارشات برای مترجمین صورت می پذیرد و در عین حال سیستمی رقابتی جهت افزایش کیفیت و تعهد مترجمین مهندسی صنایع شبکه ترجمانو فراهم می آورد که این روش خود نیز عاملی است بر افزایش رضایت مشتریان از انجام ترجمه متون و مقالات تخصصی مهندسی صنایع.

پس از آن که سفارش به مترجم تخصیص داده شد، ترجمه تخصصی صنایع انگلیسی به فارسی آغاز می‌شود و در تاریخ مشخص شده فایل ترجمه در پنل مترجمین آپلود می‌شود.

اگر سفارش در سطح عالی پرداخت شده باشد، پیش از تحویل به مشتری لازم است ارزیاب تخصصی دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی صنایع ترجمانو کیفیت کار را بررسی کند و در صورت تایید، فایل ترجمه به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می‌شود.

دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی صنایع ترجمانو هر سال اقدام به شناسایی جدیدترین و معتبرترین کتاب های رشته مهندسی صنایع می کند.

این کتاب ها در گرایش های مختلف مهندسی صنایع منتشر می شود و افراد می توانند با بررسی آن ها کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه انتخاب و به ترجمانو سفارش دهند. در زیر لیست این کتاب ها برای سفارش ترجمه تخصصی مهندسی صنایع معرفی شده است.

ضمنا از آنجایی که گرایش‌ها و موضوعات مربوط به رشته مهندسی صنایع بسیار متنوع و وسیع می‌باشد، ترجمانو تیمی متخصص از کارشناسان ارشد و دکتری رشته مهندسی صنایع را جهت جستجو و پیشنهاد کتاب مورد نظر شما متناسب با تخصص و گرایش علمی شما بصورت سفارشی فراهم آورده است که به راحتی می‌توانید با تماس از طریق تمامی روشهای ارتباطی ما از چگونگی انجام این فرآیند مطلع شوید.

از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمانو ، خدمات ترجمه ارزان، ترجمه فوری مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه‌ متون ، ترجمه مقاله آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت است.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر