ترجمه تخصصی حسابداری

ترجمه تخصصی حسابداری

پیدا کردن مترجمی که در رشته حسابداری تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌ های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص در رشته حسابداری را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. تنها با چند کلیک می توانید سفارش ترجمه خود را به مترجمین متخصص ما بسپارید.

چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

کیفیت متوسط

33 29 تومان/هر کلمه
 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

پرطرفدار

کیفیت عالی

121 99 تومان/هر کلمه
 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه

کیفیت خوب

67 59 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب

134 109 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

کیفیت عالی

242 199 تومان/هر کلمه
 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه حسابداری

زمان تحویل پروژه ترجمه حسابداری بر اساس تعداد کلمات موجود در متن تعیین می شود. برای قیمت گذاری رایگان تنها کافیست فایل خود را برای ما ارسال کنید. ترجمانو در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را تعیین می کند.

در ترجمه با سرعت عادی، هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 1500 کلمه ترجمه می کند.

در ترجمه فوری هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 2500 کلمه ترجمه می کند.

علاوه بر این برای ترجمه های فورس ماژور، امکان تقسیم بخش به بخش یک فایل ترجمه بین چند مترجم نیز وجود دارد. (اطلاعات بیشتر)

تضمین کیفیت ترجمه حسابداری

ترجمانو برای انجام پروژه های ترجمه حسابداری از مترجمانی بسیار مجرب و دارای تحصیلات عالیه حسابداری استفاده می کند .

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، ارزیابان ارشد ترجمانو کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت ترجمه تحصصی ترجمانو شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی ترجمانو

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید.

ترجمه تخصصی حسابداری

ضرورت انتخاب مترجم تخصصی برای ترجمه تخصصی حسابداری

یک سهل انگاری کوچک کافی است تا یک ترجمه تخصصی حسابداری به طور کامل اشتباه و غیرقابل استفاده شود.

متون تخصصی حسابداری مملو از کلماتی است که برای مترجمین غیرتخصصی حسابداری همگی ناآشنا و غیرقابل فهم هستند.

ترجمه تخصصی مقاله حسابداری و ترجمه کتاب در گرایش‌های مختلف این رشته شامل حسابداری، حسابرسی و حسابداری مدیریت هر یک مترجم تخصصی حسابداری ویژه خود را می‌طلبد تا بتوانند با شناخت کافی از مفاهیم و توانمندی در معادل سازی کلمات و اصطلاحات متون تخصصی حسابداری آن‌ها را به زبان مقصد برگردانند.

این مسئله برای ترجمه انگلیسی به فارسی و از آن مهم تر در ترجمه مقالات علمی که برای چاپ در مجلات معتبر نظیر Journal of Accounting Research، Journal of Risk and Uncertainty، Contemporary Accounting Research، The Accounting Review و کنفرانس‌های بین‌المللی لازم است از فارسی به انگلیسی ترجمه شوند حائز اهمیت است.

برای مشاوره در زمینه ترجمه تخصصی مقاله و کتب حسابداری می توانید همین حالا با پشتیبانی ترجمانو در تماس باشید.

شبکه ترجمه تخصصی حسابداری ترجمانو با انجام بررسی‌های مداوم بر روی فرآیندهای تخصصی ترجمه حسابداری این نوع از مقالات و به کارگیری مترجمین مجرب جهت انجام ترجمه تخصصی حسابداری متون و مقالات علمی توانسته است پیچیدگی این حیطه از ترجمه های موجود را کاهش داده و با ایجاد یک دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداری، خدماتی مناسب به علاقه مندان این حیطه ارائه دهد.

حال که اهمیت چگونگی ایجاد یک ترجمه تخصصی حسابداری در متون و مقالات تخصصی این رشته مطرح شد لازم است کمی بیشتر به ساختار اصلی شبکه مترجمین ترجمانو بپردازیم.

دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداری در ترجمانو

دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداری با بیش از ۱۰۰ مترجم دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف حسابداری شامل حسابرسی، حسابداری و حسابداری مدیریت تشکیل شده است.

پیش از این در خصوص اهمیت تسلط مترجمین به هر کدام از گرایش های تخصصی این رشته صحبت کردیم و به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام یک ترجمه تخصصی مقاله حسابداری در یک گرایش خاص یا انجام یک ترجمه کتاب حسابداری از هرکدام از گرایش های این رشته، نیازمند تسلط کامل مترجم آن به گرایش مورد نظر است تا بتواند معادل یابی تخصصی لازم را برای هر کدام از اصطلاحات تخصصی متن پیش رویش داشته باشد.

از همین رو دپارتمان ترجمه حسابداری ترجمانو برای ایجاد چنین فضایی در ساختار شبکه مترجمین تخصصی حسابداری خود، سیستمی را طراحی نموده است تا بتواند مترجمین تخصصی حسابداری گرایش های مختلف این رشته را بطور دقیق، بررسی و ارزیابی نموده و الزامات یک ترجمه تخصصی حسابداری را فراهم آورد.

مترجم تخصصی حسابداری

به این ترتیب تمامی مترجمین تخصصی حسابداری، پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند.

از آنجایی که ارائه ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری نیازمند بررسی و دقیق مترجم تخصصی حسابداری است، تمامی افراد پذیرفته شده در آزمون اولیه می باید در فرآیند آموزش و ارتقاء مترجم تخصصی حسابداری ترجمانو قرار می گیرد.

با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های مترجم تخصصی حسابداری توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یابد.

از این قسمت به بعد می‌توان مطمئن بود که این مترجمین تخصصی حسابداری نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی حسابداری را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که فرآیندهای بررسی و ارزیابی کیفی مترجم تخصصی حسابداری در ترجمانو به همین توضیحات خلاصه نمی‌شود و تمامی مترجمین پذیرفته شده در آزمون‌های مختلف ترجمانو همواره بصورت ماهیانه و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیازات دوره‌ای خود را از تیم ارزیابان ترجمانو دریافت می‌کنند.

ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری

فرآیند ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری در ترجمانو

مترجم تخصصی حسابداری پس از گذراندن مراحلی که در بخش قبل توضیح داده شد دارای پنل کاربری اختصاصی در سیستم ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری ترجمانو می شوند و در نقطه شروع همکاری خود با گروه مترجمین تخصصی ترجمانو قرار می گیرند.

دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداری ترجمانو هر سال اقدام به شناسایی جدیدترین و معتبرترین کتاب های رشته حسابداری می کند.

این کتاب ها در گرایش های مختلف حسابداری منتشر می شود و افراد می توانند با بررسی آن ها کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری انتخاب و به ترجمانو سفارش دهند.

از آنجایی که گرایش‌ها و موضوعات مربوط به رشته حسابداری بسیار متنوع و وسیع می‌باشد، ترجمانو تیمی متخصص از کارشناسان ارشد و دکتری رشته حسابداری را جهت جستجو و پیشنهاد کتاب مورد نظر شما متناسب با تخصص و گرایش علمی شما بصورت سفارشی فراهم آورده است.

تا به راحتی می‌توانید با تماس از طریق تمامی روشهای ارتباطی ما از چگونگی انجام فرآیند ترجمه آنلاین متون تخصصی حسابداری مطلع شوید.

از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمانو ، خدمات ترجمه ارزان، ترجمه فوری مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه‌ متون ، ترجمه مقاله آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت است.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر