ترجمه تخصصی مکانیک

ترجمه تخصصی مکانیک

پیدا کردن مترجمی که در رشته مهندسی مکانیک تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌ های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص در رشته مهندسی مکانیک را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. تنها با چند کلیک می توانید سفارش ترجمه خود را به مترجمین متخصص ما بسپارید.

چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

کیفیت متوسط

33 29 تومان/هر کلمه
 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

پرطرفدار

کیفیت عالی

121 99 تومان/هر کلمه
 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه

کیفیت خوب

67 59 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب

134 109 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

کیفیت عالی

242 199 تومان/هر کلمه
 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه مکانیک

زمان تحویل پروژه ترجمه تخصصی مکانیک بر اساس تعداد کلمات موجود در متن تعیین می شود. برای قیمت گذاری رایگان تنها کافیست فایل خود را برای ما ارسال کنید. ترجمانو در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را تعیین می کند.

در ترجمه با سرعت عادی، هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 1500 کلمه ترجمه می کند.

در ترجمه فوری هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 2500 کلمه ترجمه می کند.

علاوه بر این برای ترجمه های فورس ماژور، امکان تقسیم بخش به بخش یک فایل ترجمه بین چند مترجم نیز وجود دارد. (اطلاعات بیشتر)

تضمین کیفیت ترجمه مکانیک

ترجمانو برای انجام پروژه های ترجمه تخصصی مکانیک از مترجمانی بسیار مجرب و دارای تحصیلات عالیه مهندسی مکانیک استفاده می کند .

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، ارزیابان ارشد ترجمانو کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت ترجمه تحصصی ترجمانو شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی ترجمانو

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید.

ترجمه تخصصی مقاله مکانیک

ضرورت انتخاب مترجم تخصصی مکانیک برای ترجمه تخصصی مکانیک

مهندسی مکانیک یکی از رشته‌های دانشگاهی بسیار پرطرفدار و با سابقه طولانی در کشور است که همه ساله دانشجویان بسیاری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری جذب این رشته می‌شوند.

این موضوع باعث شده است تا به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیاز بسیار زیادی به خدمات ترجمه تخصصی مکانیک شامل ترجمه تخصصی مقاله مکانیک، ترجمه کتاب، ترجمه پایان‌نامه و سایر انواع ترجمه دانشگاهی داشته باشند.

ارائه خدمات ترجمه تخصصی مقاله مکانیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب در زمینه ترجمه تخصصی مکانیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شود.

از سوی دیگر این رشته با داشتن تعداد بسیار زیادی گرایش‌های تخصصی شامل گرایش ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، بیومکانیک، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم‌های دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک و … و سرعت بالای چاپ مقالات تخصصی در ژورنال‌های متعدد و معتبر این رشته نظیر Progress in Energy and Combustion Science، International Journal of Plasticity، International Journal of Robotics Research و … پیچیدگی‌ فرآیند ترجمه متون تخصصی مکانیک را افزایش می‌دهد. شبکه ترجمه زبان تخصصی مکانیک ترجمانو برای حل این مشکل راهکاری در نظر گرفته است. ایجاد دپارتمان ترجمه تخصصی مقاله مکانیک.

برای مشاهده تعرفه خدمات ترجمه تخصصی مکانیک آنلاین کلیک کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک کلیک کنید.

برای مشاوره در زمینه ترجمه تخصصی مقالات و کتب مهندسی مکانیک می توانید همین حالا با پشتیبانی ترجمانو در تماس باشید.

ترجمه متون تخصصی مکانیک

دپارتمان ترجمه متون تخصصی مکانیک در ترجمانو

دپارتمان ترجمه متون تخصصی مکانیک با بیش از ۹۰ مترجم دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف مهندسی مکانیک شامل گرایش ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، بیومکانیک، سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستم‌های دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک و … تشکیل شده است.

پیش از این در خصوص اهمیت تسلط مترجمین تخصصی مکانیک به هر کدام از گرایش های تخصصی این رشته صحبت کردیم.

به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام یک ترجمه تخصصی مقاله مهندسی مکانیک در یک گرایش خاص یا انجام یک ترجمه کتاب مهندسی مکانیک از هرکدام از گرایش های این رشته، نیازمند تسلط کامل مترجم تخصصی مکانیک در آن به گرایش مورد نظر است.

تا بتواند معادل یابی تخصصی لازم را برای هر کدام از اصطلاحات تخصصی متن پیش رویش داشته باشد.

از همین رو ترجمانو برای ایجاد چنین فضایی در ساختار شبکه مترجمین تخصصی مکانیک خود، سیستمی را طراحی نموده است تا بتواند مترجمین تخصصی گرایش های مختلف این رشته را بطور دقیق، بررسی و ارزیابی نموده و الزامات یک ترجمه متون تخصصی مهندسی مکانیک را فراهم آورد.

ترجمه تخصصی مکانیک آنلاین

به این ترتیب لازم است تمامی مترجمین پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح ترجمه تخصصی مکانیک آنلاین شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب نمایند.

سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء ترجمانو قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است و می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی مکانیک توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی مهندسی مکانیک را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که فرآیندهای بررسی و ارزیابی کیفی مترجمین ترجمه تخصصی مکانیک آنلاین در ترجمانو به همین توضیحات خلاصه نمی‌شود.

تمامی مترجمین پذیرفته شده در آزمون‌ ترجمه تخصصی مکانیک آنلاین ترجمانو همواره بصورت ماهیانه و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیازات دوره‌ای خود را از تیم ارزیابان ترجمانو دریافت می‌کنند.

فرآیند ترجمه متون تخصصی مهندسی مکانیک در ترجمانو

حال باید سیستم تخصیص سفارشات ترجمه تخصصی مکانیک آنلاین ترجمانو وارد عمل گردد.

بسته به اینکه سفارش ترجمه تخصصی مقاله مکانیک آنلاین برای ترجمه تخصصی مکانیک فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی باشد، زمینه تخصصی و همچنین سطح کیفیت آن، مترجمینی تخصصی مهندسی مکانیک که در سطح کیفی متناسب با سفارش قرار دارند و رشته تحصیلی آن‌ها نیز هماهنگ با متن باشد می‌توانند سفارش را مشاهده کنند.

مثلا متون تخصصی مهندسی مکانیک را صرفا مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌ها، یکی از گرایش‌های مهندسی مکانیک باشد.

البته در نظر داشته باشید که ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک تنها برای سطوح خوب و عالی انجام می‌گیرد و سطح متوسط تنها برای ترجمه متون عمومی مناسب است.

حالا سیستم باید از میان مترجمینی که برای انجام ترجمه متن تخصصی مهندسی مکانیک مورد نظر اعلام آمادگی کردند، یک مترجم تخصصی مقاله مکانیک را انتخاب نماید و پیغام مناسب جهت شروع سفارش را به مترجم منتخب نمایش دهد.

این انتخاب براساس امتیازات کسب شده توسط مترجمین و همچنین میزان اعتبارشان در ارزیابیهای صورت گرفته سفارشات قبلی شان صورت می پذیرد و سفارش به مترجم دارای امتیاز بالاتر تخصیص می شود.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که توزیع عادلانه ای از سفارشات برای مترجمین صورت می پذیرد و در عین حال سیستمی رقابتی جهت افزایش کیفیت و تعهد مترجمین شبکه ترجمانو فراهم می آورد که این روش خود نیز عاملی است بر افزایش رضایت مشتریان از انجام ترجمه متون و مقالات تخصصی مهندسی مکانیک.

پس از آن که سفارش به مترجم تخصیص داده شد، ترجمه تخصصی مکانیک فارسی به انگلیسی آغاز می‌شود و در تاریخ مشخص شده فایل ترجمه در پنل مترجمین آپلود می‌شود.

اگر سفارش در سطح عالی پرداخت شده باشد، پیش از تحویل به مشتری لازم است ارزیاب تخصصی دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک ترجمانو کیفیت کار را بررسی کند و در صورت تایید، فایل ترجمه به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می‌شود.

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک معرفی جدیدترین کتاب‌های تخصصی مهندسی مکانیک برای ترجمه

دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک ترجمانو هر سال اقدام به شناسایی جدیدترین و معتبرترین کتاب های رشته مهندسی مکانیک می کند.

این کتاب ها در گرایش های مختلف مهندسی مکانیک منتشر می شود و افراد می توانند با بررسی آن ها کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه انتخاب و به ترجمانو سفارش دهند.

در زیر لیست این کتاب ها برای سفارش ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک معرفی شده است:

ضمنا از آنجایی که گرایش‌ها و موضوعات مربوط به رشته مهندسی مکانیک بسیار متنوع و وسیع می‌باشد، ترجمانو تیمی متخصص از کارشناسان ارشد و دکتری رشته مهندسی مکانیک را جهت جستجو و پیشنهاد کتاب مورد نظر شما متناسب با تخصص و گرایش علمی شما بصورت سفارشی فراهم آورده است که به راحتی می‌توانید با تماس از طریق تمامی روشهای ارتباطی ما از چگونگی انجام این فرآیند مطلع شوید.

از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمانو ، خدمات ترجمه ارزان، ترجمه فوری مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه‌ متون ، ترجمه مقاله آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت است.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر