ترجمه تخصصی مدیریت

ترجمه تخصصی مدیریت

پیدا کردن مترجمی که در رشته مدیریت تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌ های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص در رشته مدیریت را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. تنها با چند کلیک می توانید سفارش ترجمه خود را به مترجمین متخصص ما بسپارید.

چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

کیفیت متوسط

33 29 تومان/هر کلمه
 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

پرطرفدار

کیفیت عالی

121 99 تومان/هر کلمه
 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه

کیفیت خوب

67 59 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب

134 109 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

کیفیت عالی

242 199 تومان/هر کلمه
 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه مدیریت

زمان تحویل پروژه ترجمه مدیریت بر اساس تعداد کلمات موجود در متن تعیین می شود. برای قیمت گذاری رایگان تنها کافیست فایل خود را برای ما ارسال کنید. ترجمانو در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را تعیین می کند.

در ترجمه با سرعت عادی، هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 1500 کلمه ترجمه می کند.

در ترجمه فوری هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 2500 کلمه ترجمه می کند.

علاوه بر این برای ترجمه های فورس ماژور، امکان تقسیم بخش به بخش یک فایل ترجمه بین چند مترجم نیز وجود دارد. (اطلاعات بیشتر)

تضمین کیفیت ترجمه مدیریت

ترجمانو برای انجام پروژه های ترجمه مدیریت از مترجمانی بسیار مجرب و دارای تحصیلات عالیه در زمینه مدیریت استفاده می کند .

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، ارزیابان ارشد ترجمانو کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت ترجمه تحصصی ترجمانو شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی ترجمانو

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید.

ترجمه تخصصی مدیریت آنلاین

ضرورت انتخاب مترجم تخصصی مدیریت برای ترجمه تخصصی مدیریت آنلاین

عبارت disruptive technologies را در نظر بگیرید. تقریبا می‌توان مطمئن بود که بیشتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت با این مفهوم آشنا هستند.

اما مشکل زمانی آغاز می‌شود که یک مترجم تخصصی مدیریت دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته‌ای غیرمرتبط با مدیریت بخواهد آن را ترجمه تخصصی مدیریت آنلاین کند.

فرقی نمی‌کند که این مترجم کارشناسی ارشد یا حتی دکتری چه رشته‌ای را دارد، به تجربه می‌توانم به شما بگویم که برای او چنین اصطلاحی “فناوری مخرب”! معادل‌سازی خواهد شد.

یعنی ترجمه‌ و درکی کاملا نادرست برای یک اصطلاح تخصصی مدیریت که ترجمه صحیح آن “فناوری بنیان‌کن” یا “فناوری برافکن” است.

این موضوع نه فقط برای این اصطلاح که تقریبا برای هر نوع ترجمه متون تخصصی مدیریت آنلاین صدق می‌کند.

این تنها مثالی از یک ترجمه متون تخصصی مدیریت بود که ممکن است در هر سفارش ترجمه مقاله و یا ترجمه کتاب تخصصی رشته مدیریت نمود پیدا کند.

در حالی که تمامی مقالاتی که در ژورنال‌های این رشته مانند Academy of Management Review، Journal of Marketing، Strategic Management Journal و یا مجلات و کتاب‌هایی از این دست چاپ می‌شوند پر است از اصطلاحاتی که نیاز به ترجمه تخصصی مدیریت دارد.

هیچ فردی جز یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری گرایش‌های مختلف این رشته نمی‌تواند آن‌ها را به درستی برای شما ترجمه تخصصی مدیریت آنلاین کند.

برای مشاوره در زمینه ترجمه تخصصی مقاله مدیریت می توانید همین حالا با پشتیبانی ترجمانو در تماس باشید.

ترجمه متون تخصصی مدیریت

شبکه ترجمه تخصصی مدیریت آنلاین ترجمانو برای حل این مشکل راهکاری در نظر گرفته است. ایجاد دپارتمان ترجمه متون تخصصی مدیریت.

شبکه ترجمه تخصصی ترجمانو برای حل این مشکل راهکاری در نظر گرفته است. ایجاد دپارتمان ترجمه متون تخصصی مدیریت.

دپارتمان ترجمه تخصصی مدیریت در ترجمانو

دپارتمان ترجمه متون تخصصی مدیریت با بیش از ۷۰ مترجم دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف مدیریت شامل مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی و تکنولوژی، مدیریت فناوری اطلاعات، مالی و حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اجرایی، هتل‌داری و گردشگری، بیمه، کارآفرینی، آینده‌پژوهی و … تشکیل شده است.

پیش از این در خصوص اهمیت تسلط مترجمین تخصصی مدیریت به هر کدام از گرایش های تخصصی این رشته صحبت کردیم و به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام یک ترجمه تخصصی مقاله مدیریت در یک گرایش خاص یا انجام یک ترجمه کتاب مدیریت از هرکدام از گرایش های این رشته، نیازمند تسلط کامل مترجم تخصصی مدیریت آن به گرایش مورد نظر است تا بتواند معادل یابی تخصصی لازم را برای هر کدام از اصطلاحات تخصصی متن پیش رویش داشته باشد.

از همین رو ترجمانو برای ایجاد چنین فضایی در ساختار شبکه مترجمین خود، سیستمی را طراحی نموده است تا بتواند مترجمین تخصصی گرایش های مختلف این رشته را بطور دقیق، بررسی و ارزیابی نموده و الزامات یک ترجمه متون تخصصی مدیریت را فراهم آورد.

به این ترتیب تمامی مترجمین تخصصی مدیریت پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند.

سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء ترجمانو قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است و می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مدیریت توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی مدیریت را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که فرآیندهای بررسی و ارزیابی کیفی مترجمین تخصصی مدیریت در ترجمانو به همین توضیحات خلاصه نمی‌شود.

تمامی مترجمین پذیرفته شده در آزمون‌های مختلف ترجمانو همواره بصورت ماهیانه و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیازات دوره‌ای خود را از تیم ارزیابان ترجمانو دریافت می‌کنند.

مترجمین پس از گذراندن مراحلی که در بخش قبل توضیح داده شد دارای پنل کاربری اختصاصی در سیستم آنلاین ترجمانو می شوند و در نقطه شروع همکاری خود با گروه مترجمین تخصصی مدیریت ترجمانو قرار می گیرند.

متون تخصصی مدیریت را صرفا مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌ها یکی از گرایش‌های مدیریت باشد.

البته در نظر داشته باشید که ترجمه متون تخصصی مدیریت تنها برای سطوح خوب و عالی انجام می‌گیرد و سطح متوسط تنها برای ترجمه متون عمومی مناسب است.

حالا سیستم باید از میان مترجمینی که برای انجام ترجمه متن تخصصی مدیریت مورد نظر اعلام آمادگی کردند، یک مترجم را انتخاب نماید و پیغام مناسب جهت شروع سفارش ترجمه متون تخصصی مدیریت را به مترجم منتخب نمایش دهد.

این انتخاب براساس امتیازات کسب شده توسط مترجمین و همچنین میزان اعتبارشان در ارزیابیهای صورت گرفته سفارشات قبلی شان صورت می پذیرد و سفارش ترجمه متون تخصصی مدیریت به مترجم تخصصی مدیریت دارای امتیاز بالاتر تخصیص می شود.

اگر سفارش در سطح عالی پرداخت شده باشد، پیش از تحویل به مشتری لازم است ارزیاب تخصصی دپارتمان ترجمه تخصصی مدیریت ترجمانو کیفیت کار را بررسی کند و در صورت تایید، فایل ترجمه به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می‌شود.

ترجمه تخصصی مقاله مدیریت

دپارتمان ترجمه تخصصی مقاله مدیریت ترجمانو هر سال اقدام به شناسایی جدیدترین و معتبرترین کتاب های رشته مدیریت می کند.این کتاب ها در گرایش های مختلف مدیریت منتشر می شود و افراد می توانند با بررسی آن ها کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه مدیریت انتخاب و به ترجمانو سفارش دهند.

از آنجایی که گرایش‌ها و موضوعات مربوط به رشته مدیریت بسیار متنوع و وسیع می‌باشد، ترجمانو تیمی متخصص از کارشناسان ارشد و دکتری رشته مدیریت را جهت جستجو و پیشنهاد کتاب مورد نظر شما متناسب با تخصص و گرایش علمی شما بصورت سفارشی فراهم آورده است که به راحتی می‌توانید با تماس از طریق تمامی روشهای ارتباطی ما از چگونگی انجام این فرآیند مطلع شوید.

در نظر داشته باشید که فرآیند انتخاب یک کتاب مناسب در حیطه تخصصی هر رشته، فرآیندی بسیار تخصصی و پیچیده است و مستلزم آشنایی کامل با سیستمهای آنلاین پایگاه داده ای کتاب های معتبر دنیاست.

انتخاب یک کتاب مناسب برای ترجمه مدیریت یکی از مهمترین بخش های انجام کار ترجمه محسوب می شود.

ترجمانو با در اختیار داشتن دانش دپارتمان تخصصی چاپ و انتشار کتاب خود، شما را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا رایگان راهنمایی می کند و فرآیند ترجمه تخصصی مدیریت و چاپ کتاب شما را تسهیل می نماید.

کافیست از طریق یکی از راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید تا مشاوران تخصصی ما از ترجمه تخصصی مقاله مدیریت را در کنارتان باشند.

از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمانو ، خدمات ترجمه ارزان، ترجمه فوری مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه‌ متون ، ترجمه مقاله آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت است.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر