ترجمه تخصصی مهندسی عمران

ترجمه تخصصی عمران

پیدا کردن مترجمی که در رشته مهندسی عمران تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌ های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص در رشته مهندسی عمران را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. تنها با چند کلیک می توانید سفارش ترجمه خود را به مترجمین متخصص ما بسپارید.

چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

کیفیت متوسط

33 29 تومان/هر کلمه
 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

پرطرفدار

کیفیت عالی

121 99 تومان/هر کلمه
 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه

کیفیت خوب

67 59 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب

134 109 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

کیفیت عالی

242 199 تومان/هر کلمه
 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه عمران

زمان تحویل پروژه ترجمه تخصصی مهندسی عمران بر اساس تعداد کلمات موجود در متن تعیین می شود. برای قیمت گذاری رایگان تنها کافیست فایل خود را برای ما ارسال کنید. ترجمانو در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را تعیین می کند.

در ترجمه با سرعت عادی، هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 1500 کلمه ترجمه می کند.

در ترجمه فوری هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 2500 کلمه ترجمه می کند.

علاوه بر این برای ترجمه های فورس ماژور، امکان تقسیم بخش به بخش یک فایل ترجمه بین چند مترجم نیز وجود دارد. (اطلاعات بیشتر)

تضمین کیفیت ترجمه عمران

ترجمانو برای انجام پروژه های ترجمه تخصصی عمران از مترجمانی بسیار مجرب و دارای تحصیلات عالیه مهندسی عمران استفاده می کند .

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، ارزیابان ارشد ترجمانو کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت ترجمه تحصصی ترجمانو شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی ترجمانو

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید.

ترجمه تخصصی مقاله عمران

ضرورت انتخاب مترجم تخصصی عمران برای ترجمه تخصصی مقاله عمران

گرایش‌های تخصصی رشته مهندسی عمران شامل سازه، زلزله، ژئوتکنیک، راه و ترابری، مهندسی و مدیریت منابع آب، مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی، سواحل بنادر و سازه‌های دریایی، حمل و نقل، مهندسی و مدیریت ساخت، محیط زیست و مهندسی خطوط راه‌آهن ترجمه متون تخصصی عمران شامل مقالات، کتاب‌ها، پایان‌نامه‌ها، استانداردها و سایر منابع علمی را به امری حساس و دقیق تبدیل کرده است.

دسته‌بندی موسسات تخصصی مهندسی عمران از نظر انجمن مهندسان عمران آمریکا (American Association of Civil Engineering) به عنوان قدیمی‌ترین انجمن حرفه‌ای که در سال ۱۸۵۲ میلادی تاسیس شده است نیز گویای این موضوع است.

این تنوع تخصص‌ها موجب می‌شود تا ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران با پیچیدگی‌های بسیاری مواجه شود.

از این رو دانشجویان و پژوهشگران این رشته مهمترین مشتریان ترجمه تخصصی عمران محسوب می‌شوند و ارائه خدمات ترجمه عمران در این حوزه کاری بسیار دقیق و حساس است.

ارسال مقاله برای مجلات تخصصی این رشته همچون Cement and Concrete Composites ، ACI Structural Journal، Tunnelling and Underground Space Technology و یا کنفرانس‌های تخصصی نیازمند ترجمه تخصصی مقاله عمران است.

شبکه ترجمه تخصصی عمران ترجمانو برای حل این مشکل راهکاری در نظر گرفته است.

ایجاد دپارتمان ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران.

برای مشاهده نرخ خدمات ترجمه عمران کلیک کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقاله عمران کلیک کنید.

برای مشاوره در زمینه ترجمه تخصصی مقالات و کتب مهندسی عمران می توانید همین حالا با پشتیبانی ترجمانو در تماس باشید.

مترجم تخصصی عمران

دپارتمان ترجمه متون تخصصی عمران در ترجمانو

دپارتمان ترجمه متون تخصصی عمران با بیش از ۶۰ مترجم تخصصی عمران دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف مهندسی عمران شامل سازه، زلزله، ژئوتکنیک، راه و ترابری، مهندسی و مدیریت منابع آب، مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی، سواحل بنادر و سازه‌های دریایی، حمل و نقل، مهندسی و مدیریت ساخت، محیط زیست و مهندسی خطوط راه‌آهن تشکیل شده است.

پیش از این در خصوص اهمیت تسلط مترجم تخصصی عمران به هر کدام از گرایش های تخصصی این رشته صحبت کردیم و به این موضوع اشاره کردیم .

برای انجام یک ترجمه تخصصی مقاله مهندسی عمران در یک گرایش خاص یا انجام یک ترجمه کتاب مهندسی عمران از هرکدام از گرایش های این رشته، نیازمند تسلط کامل مترجم تخصصی عمران آن به گرایش مورد نظر است تا بتواند معادل یابی تخصصی لازم را برای هر کدام از اصطلاحات تخصصی متن پیش رویش داشته باشد.

از همین رو ترجمانو برای ایجاد چنین فضایی در ساختار شبکه مترجمین تخصصی عمران خود، سیستمی را طراحی نموده است تا بتواند مترجمین تخصصی گرایش های مختلف این رشته را بطور دقیق، بررسی و ارزیابی نموده و الزامات یک ترجمه تخصصی مهندسی عمران را فراهم آورد.

به این ترتیب تمامی مترجمین تخصصی عمران پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند.

سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء مترجم تخصصی عمران ترجمانو قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است.

می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی عمران توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی مهندسی عمران را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که فرآیندهای بررسی و ارزیابی کیفی مترجمین تخصصی مهندسی عمران در ترجمانو به همین توضیحات خلاصه نمی‌شود.

تمامی مترجمین تخصصی عمران پذیرفته شده در آزمون‌های مختلف ترجمانو همواره بصورت ماهیانه و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیازات دوره‌ای خود را از تیم ارزیابان ترجمانو دریافت می‌کنند.

ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران

ترجمه تخصصی عمران

فرآیند ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران در ترجمانو

مترجمین عمران پس از گذراندن مراحلی که در بخش قبل توضیح داده شد دارای پنل کاربری اختصاصی در سیستم ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران ترجمانو می شوند.

در نقطه شروع همکاری خود با گروه مترجمین تخصصی عمران ترجمانو قرار می گیرند.

بگذارید کمی بیشتر در این خصوص توضیح دهم. هر سفارش ترجمه عمران پس از آن که در وب‌سایت ترجمانو ثبت و فرآیند پرداخت آن توسط مشتری انجام شود وارد سیستم تخصیص مترجمین ترجمانو می‌شود.

متون تخصصی مهندسی عمران را صرفا مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌ها، یکی از گرایش‌های مهندسی عمران باشد. البته در نظر داشته باشید که ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران تنها برای سطوح خوب و عالی انجام می‌گیرد و سطح متوسط تنها برای ترجمه متون عمومی مناسب است.

حالا سیستم باید از میان مترجمینی که برای انجام ترجمه متن تخصصی مهندسی عمران مورد نظر اعلام آمادگی کردند، یک مترجم را انتخاب نماید و پیغام مناسب جهت شروع سفارش را به مترجم منتخب عمران نمایش دهد.

این انتخاب براساس امتیازات کسب شده توسط مترجمین تخصصی عمران و همچنین میزان اعتبارشان در ارزیابیهای صورت گرفته سفارشات قبلی شان صورت می پذیرد و سفارش به مترجم دارای امتیاز بالاتر تخصیص می شود.

این سیستم ترجمه آنلاین متون تخصصی عمران به گونه ای طراحی شده است که توزیع عادلانه ای از سفارشات برای مترجمین صورت می پذیرد.

در عین حال سیستمی رقابتی جهت افزایش کیفیت و تعهد مترجمین شبکه ترجمانو فراهم می آورد که این روش خود نیز عاملی است بر افزایش رضایت مشتریان از انجام ترجمه متون و مقالات تخصصی مهندسی عمران.

پس از آن که سفارش به مترجم عمران تخصیص داده شد، ترجمه آغاز می‌شود و در تاریخ مشخص شده فایل ترجمه در پنل مترجمین آپلود می‌شود.

اگر سفارش ترجمه تخصصی مقاله عمران در سطح عالی پرداخت شده باشد، پیش از تحویل به مشتری لازم است ارزیاب تخصصی دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی عمران ترجمانو کیفیت کار را بررسی کند و در صورت تایید، فایل ترجمه به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می‌شود.

ترجمه زبان تخصصی عمران

ترجمه تخصصی مهندسی عمران

معرفی جدیدترین کتاب‌های تخصصی مهندسی عمران برای ترجمه

دپارتمان ترجمه زبان تخصصی عمران ترجمانو هر سال اقدام به شناسایی جدیدترین و معتبرترین کتاب های رشته مهندسی عمران می کند.

این کتاب ها در گرایش های مختلف مهندسی عمران منتشر می شود و افراد می توانند با بررسی آن ها کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه زبان تخصصی عمران انتخاب و به ترجمانو سفارش دهند.

در زیر لیست این کتاب ها برای سفارش ترجمه تخصصی مهندسی عمران معرفی شده است:

ضمنا از آنجایی که گرایش‌ها و موضوعات مربوط به رشته مهندسی عمران بسیار متنوع و وسیع می‌باشد، ترجمانو تیمی متخصص از کارشناسان ارشد و دکتری رشته مهندسی عمران را جهت جستجو و پیشنهاد کتاب مورد نظر شما متناسب با تخصص و گرایش علمی شما بصورت سفارشی فراهم آورده است که به راحتی می‌توانید با تماس از طریق تمامی روشهای ارتباطی ما از چگونگی انجام این فرآیند مطلع شوید.

از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمانو ، خدمات ترجمه ارزان، ترجمه فوری مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه‌ متون ، ترجمه مقاله آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت است.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر