ترجمه تخصصی مقالات کشاورزی و صنایع غذایی

ترجمه تخصصی کشاورزی و صنایع غذایی

پیدا کردن مترجمی که در رشته کشاورزی و صنایع غذایی تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌ های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص در رشته کشاورزی و صنایع غذایی را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. تنها با چند کلیک می توانید سفارش ترجمه خود را به مترجمین متخصص ما بسپارید.

چرا ترجمه تخصصی ترجمانو ؟!

پرافتخارترین

پرافتخارترین و مورد اعتمادترین مرکز ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین

بهترین کیفیت

کنترل کیفیت چندلایه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم رضایت

ترجمه حرفه ای

بکارگیری مترجمین حرفه‌ای برای انجام ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کاملاً آنلاین با تعهد بالا در تمام مراحل سفارش ترجمه از ثبت سفارش تا پس از دریافت

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی در مقایسه با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

مقایسه کنید! در ترجمانو تمامی تعرفه ها بصورت کاملا رقابتی با بهترین سایت های ترجمه ایران تعیین شده است.

کیفیت متوسط

33 29 تومان/هر کلمه
 • مترجمان عمومی و ارزیابی شده
 • مناسب برای ترجمه متون عمومی
 • مناسب برای ترجمه سایت های عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

پرطرفدار

کیفیت عالی

121 99 تومان/هر کلمه
 • مترجمانی با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

مناسب برای مقالات و پایان‌نامه

کیفیت خوب

67 59 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای پروژه‌ها و تمرین‌های دانشگاهی

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

کیفیت خوب

134 109 تومان/هر کلمه
 • مترجم رشته تخصصی و با تجربه
 • مناسب برای ترجمه پروژه و تمرین دانشگاهی
 • مناسب برای ترجمه سایت‌ های تخصصی
 • مناسب برای ترجمه کتاب عمومی

مناسب برای مطالب عمومی

کیفیت عالی

242 199 تومان/هر کلمه
 • مترجمان برتر و با بیش از 10 سال سابقه ترجمه
 • مناسب برای ترجمه مقالات تخصصی
 • مناسب برای ترجمه پایان نامه‌های دانشگاهی
 • مناسب برای متون و قراردادهای بازرگانی

 مناسب برای ترجمه کتاب تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه تخصصی

زمان تحویل پروژه ترجمه کشاورزی و صنایع غذایی بر اساس تعداد کلمات موجود در متن تعیین می شود. برای قیمت گذاری رایگان تنها کافیست فایل خود را برای ما ارسال کنید. ترجمانو در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن را تعیین می کند.

در ترجمه با سرعت عادی، هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 1500 کلمه ترجمه می کند.

در ترجمه فوری هر مترجم در یک روز (24 ساعت) تا 2500 کلمه ترجمه می کند.

علاوه بر این برای ترجمه های فورس ماژور، امکان تقسیم بخش به بخش یک فایل ترجمه بین چند مترجم نیز وجود دارد. (اطلاعات بیشتر)

تضمین کیفیت ترجمه تخصصی

ترجمانو برای انجام پروژه های ترجمه کشاورزی از مترجمانی بسیار مجرب و دارای تحصیلات عالیه کشاورزی و صنایع غذایی استفاده می کند .

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، ارزیابان ارشد ترجمانو کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت ترجمه تحصصی ترجمانو شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

گارانتی کیفیت ترجمه تخصصی ترجمانو

تنها چند کلیک با خدمات متفاوت ترجمانو فاصله دارید!

سفارش شما به‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل تایپ‌شده‌ی پروژه خود را تحویل می‌گیرید.

ترجمه تخصصی مقاله کشاورزی

ضرورت انتخاب مترجم تخصصی برای ترجمه تخصصی مقالات کشاورزی و صنایع غذایی

رشته مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی با داشتن گرایش‌های متعدد به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری شامل گرایش‌های مهندسی آبیاری و زهکشی، مهندسی سازه‌های آبی، مهندسی منابع آب، مهندسی هواشناسی کشاورزی، مهندسی اصلاح نباتات، مهندسی زراعت، علوم و تکنولوژی بذر، کشاورزی اکولوژیک، مهندسی اقتصاد کشاورزی، مهندسی علوم باغبانی، مهندسی جنگلداری، مهندسی حاصلخیزی و زیست فناوری خاک، مدیریت منابع خاک، مهندسی علوم دامی و … برای انجام ترجمه تخصصی مقاله کشاورزی و مناسب متون تخصصی نیازمند مترجمین با تجربه و دارای تحصیلات مرتبط با این رشته است.

ژورنال‌های معتبر این زمینه مانند Trends in Ecology and Evolution، Annual Review of Ecology, Evolution, and Systematics، Trends in Plant Science و … همگی سرشار از کلمات تخصصی رشته مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی هستند که ترجمه تخصصی مقاله کشاورزی صحیح و دقیق تنها از عهده افراد با تحصیلات مرتبط در این رشته ساخته است.

از این رو انجام یک ترجمه تخصصی کشاورزی و صنایع غذایی مستلزم ایجاد یک فرآیند کاملا تخصصی است.

شبکه ترجمه تخصصی صنایع غذایی ترجمانو برای حل این مشکل راهکاری در نظر گرفته است.

ایجاد دپارتمان ترجمه آنلاین متون کشاورزی و صنایع غذایی.

برای مشاهده تعرفه خدمات ترجمه تخصصی صنایع غذایی کلیک کنید

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقالات کشاورزی و صنایع غذایی کلیک کنید

برای مشاوره در زمینه ترجمه تخصصی مقالات و کتب مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی می توانید همین حالا با پشتیبانی ترجمانو در تماس باشید.

ترجمه تخصصی صنایع غذایی آنلاین

دپارتمان ترجمه تخصصی صنایع غذایی آنلاین و کشاورزی در ترجمانو

دپارتمان ترجمه تخصصی صنایع غذایی آنلاین با بیش از ۸۰ مترجم دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف کشاورزی و صنایع غذایی شامل گرایش مهندسی آبیاری و زهکشی، مهندسی سازه‌های آبی، مهندسی منابع آب، مهندسی هواشناسی کشاورزی، مهندسی اصلاح نباتات، مهندسی زراعت، علوم و تکنولوژی بذر، کشاورزی اکولوژیک، مهندسی اقتصاد کشاورزی، مهندسی علوم باغبانی، مهندسی جنگلداری، مهندسی حاصلخیزی و زیست فناوری خاک، مدیریت منابع خاک، مهندسی علوم دامی، مهندسی تکثیر و پرورش آبزیان، مهندسی فرآوری محصولات شیلاتی و … تشکیل شده است.

پیش از این در خصوص اهمیت تسلط مترجمین ترجمه تخصصی معماری به هر کدام از گرایش های تخصصی این رشته صحبت کردیم.

به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام یک ترجمه تخصصی مقالات کشاورزی و صنایع غذایی در یک گرایش خاص یا انجام یک ترجمه کتاب مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی از هرکدام از گرایش های این رشته، نیازمند تسلط کامل مترجم آن به گرایش مورد نظر است.

تا بتواند معادل یابی تخصصی لازم را برای هر کدام از اصطلاحات تخصصی متن پیش رویش داشته باشد.

از همین رو ترجمانو برای ایجاد چنین فضایی در ساختار شبکه مترجمین خود، سیستمی را طراحی نموده است تا بتواند مترجمین تخصصی گرایش های مختلف این رشته را بطور دقیق، بررسی و ارزیابی نموده و الزامات یک ترجمه تخصصی صنایع غذایی آنلاین را فراهم آورد.

به این ترتیب تمامی مترجمین پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح ترجمه تخصصی صنایع غذایی آنلاین شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند.

سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء ترجمه تخصصی مقالات کشاورزی ترجمانو قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است.

می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی توانمند هستند، بلکه ترجمه تخصصی کشاورزی انگلیسی به فارسی را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شایان ذکر است که فرآیندهای بررسی و ارزیابی کیفی مترجمین تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی در ترجمانو به همین توضیحات خلاصه نمی‌شود.

تمامی مترجمین ترجمه تخصصی صنایع غذایی پذیرفته شده در آزمون‌های مختلف ترجمانو همواره بصورت ماهیانه و دوره‌ای مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیازات دوره‌ای خود را از تیم ارزیابان ترجمانو دریافت می‌کنند.

ترجمه آنلاین متون کشاورزی

فرآیند ترجمه آنلاین متون کشاورزی و صنایع غذایی در ترجمانو

مترجمین ترجمه آنلاین متون کشاورزی پس از گذراندن مراحلی که در بخش قبل توضیح داده شد دارای پنل کاربری اختصاصی در سیستم آنلاین ترجمانو می شوند.

در نقطه شروع همکاری خود با گروه مترجمین تخصصی کشاورزی ترجمانو قرار می گیرند.

بگذارید کمی بیشتر در این خصوص توضیح دهم. هر سفارش ترجمه آنلاین متون کشاورزی پس از آن که در وب‌سایت ترجمانو ثبت و فرآیند پرداخت آن توسط مشتری انجام شود وارد سیستم تخصیص مترجمین ترجمانو می‌شود.

این فرآیند بصورت کاملا آنلاین طراحی شده و مشتریان وب سایت ترجمانو تنها با آپلود فایل مورد نظرشان برای ترجمه خصصی مقاله کشاورزی و دریافت زمان و قیمت ترجمه سفارش خود، سطح کیفی مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از پرداخت مبلغ سفارش خود منتظر دریافت فایل ترجمه خود در تاریخی که سیستم به آنها اعلام کرده است می شوند.

حالا نوبت به سیستم تخصیص سفارشات ترجمه آنلاین متون کشاورزی ترجمانو می رسد.

بسته به اینکه سفارش برای ترجمه تخصصی کشاورزی انگلیسی به فارسی یا انگلیسی به فارسی باشد، زمینه تخصصی و همچنین سطح کیفیت آن، مترجمینی که در سطح کیفی متناسب با سفارش قرار دارند و رشته تحصیلی آن‌ها نیز هماهنگ با متن باشد می‌توانند سفارش را مشاهده کنند.

مثلا متون تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی را صرفا مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌های یکی از گرایش‌های کشاورزی و صنایع غذایی باشد.

البته در نظر داشته باشید که ترجمه تخصصی کشاورزی تنها برای سطوح خوب و عالی انجام می‌گیرد و سطح متوسط تنها برای ترجمه متون عمومی مناسب است.

حالا سیستم باید از میان مترجمینی که برای انجام ترجمه آنلاین متون کشاورزی و صنایع غذایی مورد نظر اعلام آمادگی کردند، یک مترجم را انتخاب نماید و پیغام مناسب جهت شروع سفارش را به مترجم منتخب نمایش دهد.

این انتخاب براساس امتیازات کسب شده توسط مترجمین و همچنین میزان اعتبارشان در ارزیابیهای صورت گرفته سفارشات قبلی شان صورت می پذیرد و سفارش به مترجم دارای امتیاز بالاتر تخصیص می شود.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که توزیع عادلانه ای از سفارشات برای مترجمین ترجمه تخصصی صنایع غذایی آنلاین صورت می پذیرد و در عین حال سیستمی رقابتی جهت افزایش کیفیت و تعهد مترجمین شبکه ترجمانو فراهم می آورد که این روش خود نیز عاملی است بر افزایش رضایت مشتریان از انجام ترجمه متون و مقالات تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی.

پس از آن که سفارش به مترجم ترجمه تخصصی صنایع غذایی تخصیص داده شد، ترجمه آغاز می‌شود و در تاریخ مشخص شده فایل ترجمه در پنل مترجمین آپلود می‌شود.

اگر سفارش در سطح عالی پرداخت شده باشد، پیش از تحویل به مشتری لازم است ارزیاب تخصصی دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی ترجمانو کیفیت کار را بررسی کند و در صورت تایید، فایل ترجمه به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می‌شود.

ترجمه تخصصی کشاورزی انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی کشاورزی انگلیسی به فارسی

معرفی جدیدترین کتاب‌های تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی برای ترجمه

دپارتمان ترجمه تخصصی کشاورزی انگلیسی به فارسی و صنایع غذایی ترجمانو هر سال اقدام به شناسایی جدیدترین و معتبرترین کتاب های رشته مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی می کند. این کتاب ها در گرایش های مختلف مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی منتشر می شود.

افراد می توانند با بررسی آن ها کتاب مورد نظر خود را برای ترجمه انتخاب و به ترجمانو سفارش دهند.

در زیر لیست این کتاب ها برای سفارش ترجمه تخصصی مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی معرفی شده است:

ضمنا از آنجایی که گرایش‌ها و موضوعات مربوط به رشته مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی بسیار متنوع و وسیع می‌باشد، ترجمانو تیمی متخصص از کارشناسان ارشد و دکتری رشته مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی را جهت جستجو و پیشنهاد کتاب مورد نظر شما متناسب با تخصص و گرایش علمی شما بصورت سفارشی فراهم آورده است که به راحتی می‌توانید با تماس از طریق تمامی روشهای ارتباطی ما از چگونگی انجام این فرآیند مطلع شوید.

از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمانو ، خدمات ترجمه ارزان، ترجمه فوری مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه‌ متون ، ترجمه مقاله آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت است.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر