ترجمه از زبان

به

ثبت سفارش ترجمه متن، مقاله، پايان‌نامه، متون تجاري و ...

ثبت سفارش ترجمه در شکبه مترجمين ترجمانو، بسيار ساده و سرراست است. تمامي مراحل براي انجام ثبت سفارش ترجمه، از ثبت سفارش گرفته تا قيمت‌گذاري، پرداخت هزينه ترجمه، تخصيص مترجم و نهايتا تحويل سفارش ترجمه شده به‌صورت آنلاين است؛ بدين ترتيب ترجمانو توانسته است به خوبي مفهوم ترجمه آنلاين را محقق سازد.

شما کاربران گرامي ابتدا فايل ترجمه خود را آپلود کرده، سپس مشخصات ترجمه مد نظر خود را اعم از نوع ترجمه (ترجمه انگليسي به فارسي/ترجمه فارسي به انگليسي)، موضوع يا زمينه متن مدنظر، توضحيات و بخش‌هاي لازم براي ترجمه را تعيين مي‌نماييد. در پايان، درصورتي که براي نخستين بار اقدام به ثبت سفارش ترجمه مي‌کنيد، خواهيد توانست با وارد کردن ايميل معتبر و انتخاب گذرواژه سفارش خود را ثبت نماييد و در صورتي که پيش از اين در سايت اقدام به ثبت سفارش ترجمه نموده‌ايد، مي‌توانيد با وارد کردن مشخصات عبور خود، سفارش ترجمه خود را به‌دست ما برسانيد.

پس از ثبت سفارش ترجمه، کافي است صبر کنيد تا همکاران ما در بخش پشتيباني سفارش ترجمه شما را بررسي و تعداد کلمات آن را شمارش کرده، قيمت‌گذاري سفارش شما را انجام دهند. به‌محض اتمام فرايند قيمت‌گذاري سفارش ترجمه، اين امر از طريق پيامک به شما اطلاع داده خواهد شد. بنابراين ورود اطلاعات تماس صحيح در هنگام ثبت سفارش ترجمه بسيار ضروري است.

در پايان، شما مي‌توانيد قيمت‌ها و زمان آماده‌سازي سفارش خود را مشاهده کرده، درصورت تمايل اقدام به پرداخت هزينه‌ي ترجمه نماييد. ديگر لازم نيست نگران مراحل بعد باشيد! زيرا تمامي مراحل تخصيص مترجم مناسب، بخش‌بندي ارسال سفارش ترجمه و در نهايت ارسال فايل‌هاي ترجمه براي مشتريان همگي به صورت آنلاين صورت خواهد پذيرفت. به محض تحويل سفارش توسط مترجم، از طريق پيامک به مشتريان عزيز اطلاع‌رساني خواهد شد.