ترجمه فوری

شبکه‌ای از مترجمین و ارزیابان حرفه‌ای

ترجمه فوری چیست؟

روال کاری ترجمانو بدین صورت طراحی شده است که مترجمین به‌طور عادی بتوانند ۱۵۰۰ کلمه را به‌راحتی در هر روز ترجمه کنند. به این میزان، زمان نرمال یا استاندارد ترجمه گفته می‌شود. امّا ممکن است در شرایطی خاص، کاربران نیاز به انجام ترجمه خود در زمانی کوتاه‌تر از زمان استاندارد داشته باشند. چنین سفارشاتی، سفارشات ترجمه فوری نامیده می‌شود. بنابراین ترجمه فوری، ترجمه‌ای است که در آن مترجم مجبور است بیش از ۱۵۰۰ کلمه را در یک روز ترجمه نماید.

انجام سفارشات ترجمه فوری انگلیسی/فارسی توسط ترجمانو

یکی از خدمات ارزنده ترجمانو، ارائه خدمات ترجمه فوری است. برخلاف بسیاری از موسسات و دارالترجمه‌های موجود که سعی در افزودن قیمت برای ترجمه‌های فوری دارند و برای تغییر زمان ترجمه‌های هزینه‌های بیشتری از مشتری طلب می‌کنند می‌کنند، در ترجمانو برآنیم که زمان مترجمین را با زمان درخواستی شما هماهنگ سازیم!

علاوه‌براین‌که ثبت سفارش ترجمه در ترجمانو به‌صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود، و نیز سفارشات ثبت شده به‌صورت فوری قیمت‌گذاری می‌شود، برای افرادی که در تحویل گرفتن سفارشات خود عجله دارند نیز راه‌حل ویژه‌ای اندیشیده‌ایم. ترجمانو به کاربران خود اجازه می‌دهد که درصورت نیاز به ترجمه فوری متن، مقاله، کتاب، پایان‌نامه و …، با دفتر ترجمانو تماس بگیرند، یا پیغام خود را بگذارند و ما را از زمان کوتاه خود مطلع سازند.

ترجمه فوری

راهکار ترجمانو برای انجام سفارشات ترجمه به‌صورت فوری

ترجمانو دو راهکار زیر را برای جلب رضایت مشتریان خود عرضه می‌دارد.

  1. درصورتی که کاربری نیاز فوری به انجام سفارش ترجمه خود داشته باشد، ما می‌توانیم با مترجمین خود این مسئله را هماهنگ کنیم و از آن‌ها درخواست کنیم تا سفارش ترجمه فوری شما را در زمانی خارج از عرف معمول انجام دهند. تجربه نشان می‌دهد که در اغلب موارد این امکان وجود دارد تا با مترجمین تخصصی خود به‌توافق برسیم تا زمان خود را برای انجام سفارشات ترجمه فوری خالی سازند.
  2. یکی دیگر از راهکارهای ترجمانو که رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را به‌همراه داشته است، سپردن سفارش‌های ترجمه فوری به چندین مترجم است، تا به‌طور هم‌زمان برروی یک سفارش ترجمه فعالیت کنند و بتوانند در زمان تعیین شده توسط مشتری، ترجمه نهایی را تکمیل سازند. به‌دلیل نوساناتی که ممکن است در خروجی ترجمه افراد مختلف رخ دهد و واژگان مختلفی که ممکن است هر فرد در ترجمه خود به‌کار ببرد، استفاده از این‌روش تنها در مواقع بسیار ضروری، یا مواقعی که مشتری این امکان را دارد که سفارش ترجمه خود را به‌چندین بخش مجزا تقسیم کند، صورت خواهد پذیرفت.

برخلاف بسیاری از موسسات و دارالترجمه‌های موجود که سعی در افزودن قیمت برای ترجمه‌های فوری دارند و برای تغییر زمان ترجمه‌های هزینه‌های بیشتری از مشتری طلب می‌کنند می‌کنند، در ترجمانو برآنیم که زمان مترجمین را با زمان درخواستی شما هماهنگ سازیم!

بنابراین ترجمانو همواره سعی دارد در صورت امکان، سفارش‌های ترجمه فوری را بدون اخذ مبلغ اضافی برای مشتریان عزیز خود به انجام برساند. تنها در مواردی خاص ممکن است برای مجاب کردن مترجمین برای انجام سفارشات فوری شما در زمانی کوتاه‌تر، لازم باشد مبلغ بیشتری به مترجم تقدیم شود. در این حالت‌ها با شما هماهنگی لازم به‌عمل می‌آید و درصورت توافق شما کار ترجمه آغاز می‌گردد.

انجام سفارشات ترجمه به‌صورت فوری در اغلب رشته‌های تخصصی امکان‌پذیر است، امّا ممکن است برخی از حوزه‌هایی که نیاز به تخصص و زمان بیشتری برای درک مطلب و انجام ترجمه به‌صورت صحیح دارد از این قاعده استثنا شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه‌های تخصصی ترجمه‌ی ترجمانو، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در مورد زبان‌های مورد پشتیبانی برای انجام سفارشات ترجمه فوری، باید بگوییم که ترجمه انگلیسی به فارسی به دلیل موجود بودن مترجمین بیشتر و امکان انجام سریع‌تر در این نوع سفارشات، از امکان‌پذیری و احتمال بالاتری برخوردار است. اما در سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی، به دلیل پایین بودن تعداد مترجمین حرفه‌ای که از عهده‌ی انجام صحیح این نوع سفارشات برآیند، هم‌چنین پیچیدگی و حساسیت سفارش‌های ترجمه فارسی به انگلیسی، ممکن است انجام ترجمه فوری به این زبان با محدودیت‌های بیشتری مواجه شود. امّا به‌هرحال سعی ترجمانو همواره جلب رضایت مشتریان و تطبیق با نیازهای آنان است. بنابراین اگر سفارش ترجمه فوری دارید، درنگ نکنید و نیاز خود را با ما در میان بگذارید!

درصورتی که نیاز به ترجمه متن، ترجمه مقاله یا ترجمه کتاب و پایان‌نامه یا … به‌صورت ترجمه فوری دارید، به شما توصیه می‌کنیم زمان را از دست ندهید و سفارش خود را همین حالا ثبت کنید! ما برای شما راهکاری خواهیم داشت! تنها در توضیحات خود قید کنید که نیاز دارید این ترجمه به‌صورت فوری انجام شود.


ثبت سفارش ترجمه به‌صورت فوری