معرفی کتاب در رشته صنایع ۲۰۲۲

۱.

عنوان کتاب:Applications of Advanced Optimization Techniques in Industrial Engineering

نویسنده:Abhinav Goel

ناشر:CRC Press

زمان انتشار:۲۰۲۲/۳/۱۰

تعداد صفحات:‎ ۲۴۲

این کتاب رویکردهای مختلفی را ارائه می‌دهد که برای تجزیه و تحلیل، جلب توجه و ارائه درک پیشرفت در زمینه بهینه سازی در سراسر جهان استفاده می‌شود.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۲.

عنوان کتاب:Machine Learning-based Fault Diagnosis for Industrial Engineering Systems

نویسنده:Rui Yang

ناشر:‎ Taylor & Francis Ltd

زمان انتشار:۲۰۲۲/۷/۱۷

تعداد صفحات:۹۶

این کتاب تکنیک‌های پیشرفته‌ای را برای جبران دقیق و تشخیص عیب سیستم‌های حرکت دقیق و ماشین آلات دوار ارائه می‌دهد. تکنیک‌ها و کاربردها از طریق آزمایش‌ها و مطالعات موردی برای جبران دقیق و تشخیص خطا همراه با معرفی روش‌های یادگیری ماشین و یادگیری عمیق ارائه می‌شوند.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۳.

عنوان کتاب:Industrial Transformation

نویسنده:Om Prakash Jena

ناشر:‎ Taylor & Francis Ltd

زمان انتشار:۲۰۲۲/۵/۱۰

تعداد صفحات:‎ ۳۷۶

این کتاب بر توسعه صنعتی، طراحی، پیاده سازی و تحول با استفاده از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، اینترنت اشیا، تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ و بلاک چین تمرکز دارد. هدف آن ترکیب فرآیندهای پیچیده، عملکردها و اجزای مختلف به عنوان یکی از اجزای مرکزی سیستم‌های دیجیتال است.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۴.

عنوان کتاب:Principles of Economics and Management for Manufacturing Engineering

نویسنده:D.R Kiran

ناشر:Butterworth-Heinemann

زمان انتشار:۲۰۲۲/۱/۲۰

تعداد صفحات:‎ ۳۳۰

مهندسان، از جمله مهندسان طراحی، مکانیک، و ساخت اغلب در تصمیمات مربوط به اقتصاد دخالت دارند، چه به طور مستقیم در هنگام انتخاب مواد و چه به طور غیرمستقیم زمانی که مدیران تصمیمات کمیت سفارش را بر اساس کار خود می‌گیرند. داشتن دانش مدیریت و فعالیت‌های اقتصادی که به کارهای مهندسی مربوط می‌شود، بخش اصلی اکثر مدارک پایه مهندسی است و در صنعت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۵.

عنوان کتاب:Sustainable Engineering, Energy, and the Environment

نویسنده:Kailas L. Wasewar

ناشر:Apple Academic Press Inc

زمان انتشار:۲۰۲۲/۱/۳۰

تعداد صفحات:۵۵۸

این کتاب به آخرین تحولات در مهندسی پایدار، انرژی و محیط زیست، با تمرکز بر مهندسی محیط زیست برای انرژی‌های تجدید پذیر و سبز نگاه می‌کند. موضوعات شامل انرژی خورشیدی، سیاست‌های انرژی پایدار، سوخت‌های زیستی، سلول‌های سوختی، سیستم‌های ولتاژ برای نانوشبکه های مستقل، بازیافت آب صنعتی و غیره است.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۶.

عنوان کتاب:Additive and Subtractive Manufacturing

نویسنده:J. Paulo Davim

ناشر:‎ De Gruyter

زمان انتشار:۲۰۲۲/۱/۳۱

تعداد صفحات:‎ ۳۰۲

تولید افزایشی (AM) و تولید کاهشی (SM) مزایای بی شماری را در تولید قطعات تک و چندگانه ارائه می‌دهد. آن‌ها استقلال طراحی غیر قابل مقایسه‌ای را ارائه می‌دهند و برای ساخت محصولات در چندین صنعت استفاده می‌شوند، به عنوان مثال: هوانوردی، خودروسازی، زیست پزشکی، و غیره. این کتاب نتایج اخیر فرآیندهایی از جمله چاپ سه بعدی، SLS (سینترینگ لیزری انتخابی)، EBM (ذوب پرتوهای الکترونی) و برش و حفاری دقیق.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۷.

عنوان کتاب:Industrial Fatigue and Efficiency

نویسنده:H. M. Vernon

ناشر:‎ Routledge

زمان انتشار:۲۰۲۲/۵/۲۹

تعداد صفحات:۲۷۵

این کتاب پای موضوعات مهمی مانند خستگی و اندازه گیری آن را به میان می‌آورد. خروجی در رابطه با ساعات کار هفتگی؛ خروجی و ساعات کار در صنایع مختلف؛ شش ساعت در روز و شیفت‌های متعدد. طلسم‌های کاری و دوره‌های استراحت؛ محدودیت خروجی؛ زمان از دست رفته و علت آن؛ بیماری و مرگ و میر؛ حوادث صنعتی و علت آن پیشگیری از حوادث صنعتی؛ و اتخاذ شرایط سالم کارخانه، برای نشان دادن اهمیت روشنایی، گرمایش و تهویه کافی، امکانات شستشو، اتاق‌های رخت، اتاق آمبولانس و یک غذاخوری به عنوان نیازهای اساسی در کارخانه‌ها مورد بحث قرار گرفته‌اند .

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۸.

عنوان کتاب:Industry 4.0 Vision for the Supply of Energy and Materials

نویسنده:Mahdi Sharifzadeh

ناشر:‎ Wiley-Blackwell

زمان انتشار:۲۰۲۲/۸/۲

تعداد صفحات:‎ ۴۰۰

شما با مطالعه این کتاب کاربردهای فناوری‌های جدید، از تأمین شبکه‌های انرژی متعارف گرفته تا انرژی‌های تجدیدپذیر، داروسازی، و تولید مواد افزودنی را کشف خواهید کرد. علاوه بر این  در مورد پیامدهای آنها برای رونق اقتصادی و پایداری زیست محیطی خواهید آموخت. این کتاب در هر بخش، به بررسی دقیق عملکرد صنعتی فعلی و بحث در مورد مفاهیم در حال توسعه می‌پردازد. در نهایت، کتاب حاضر با جهت‌گیری‌های بالقوه آینده پژوهشی مورد علاقه متخصصان صنعت و دانشگاهیان به پایان می‌رسد.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۹.

عنوان کتاب:Industrial Internet of Things

نویسنده:Sudan Jha

ناشر:‎ CRC Press

زمان انتشار:۲۰۲۲/۳/۲۹

تعداد صفحات:۲۲۷

این کتاب مفاهیم پایه و سطح بالا را بررسی می‌کند، بنابراین به عنوان یک راهنما برای کسانی که در صنعت هستند و در عین حال برای  مبتدیان مفید است. این کتاب متدولوژی کارهای IoT صنعتی را در بر می‌گیرد، بر اساس آخرین فناوری‌ها است و چالش‌ها، مسائل و پیشرفت‌های عمده را در حین بررسی سیستم‌های هوشمند و خودکار مبتنی بر داده و پیامدهای آنها در دنیای واقعی پوشش می‌دهد. این کتاب در مورد اکتساب داده‌ها، امنیت، یادگیری، تجزیه و تحلیل داده‌های هوشمند، و مطالعات موردی مربوط به برنامه‌های کاربردی مبتنی بر اینترنت اشیا صنعتی صحبت می‌کند.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۱۰.

عنوان کتاب:Advances in Manufacturing Technology

نویسنده:Rupinder Singh

ناشر:CRC Press

زمان انتشار:۲۰۲۲/۳/۱۱

تعداد صفحات:۲۲۰

این کتاب فراتر از سلسلسه مراتب سازمانی، صنعتی، عمومی و تحقیقاتی است و از موانع جهانی فراتر می‌رود تحقیقات، آموزش و تولید در پردازش مواد پیشرفته و مشخص‌سازی شامل CAD-CAM، تجزیه و تحلیل عناصر محدود (FEA) و تولید هوشمند را باهم ادغام کند .

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۱۱.

عنوان کتاب:Control Theory Applications for Dynamic Production Systems

نویسنده:Neil A. Duffie

ناشر:‎ Wiley

زمان انتشار:۲۰۲۲/۵/۲۳

تعداد صفحات:‎ ۳۲۰

در این کتاب خوانندگان روش‌هایی را برای محاسبه پاسخ زمانی و پاسخ فرکانسی، مدل‌سازی با استفاده از توابع انتقال، ارزیابی پایداری و طراحی تصمیم‌گیری برای سیستم‌های تولید حلقه بسته کشف خواهند کرد. نویسنده نمونه‌هایی را در دنیای واقعی گنجانده است که بر اجزای مختلف سیستم‌های تولید تاکید می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه می‌توان نتایج عملی را با استفاده از برنامه‌های ساده Matlab (که به راحتی می‌توان به پلتفرم‌های دیگر ترجمه کرد) به سرعت به دست آورد.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

۱۲.

عنوان کتاب:Advances in Manufacturing Processes

نویسنده:Harshit K. Dave

ناشر:Springer

زمان انتشار:۲۰۲۲/۱/۱

تعداد صفحات:۴۴۵

این کتاب مجموعه مقالات منتخب کنفرانس بین المللی پیشرفت‌های اخیر در تولید (RAM 2020) را ارائه می‌دهد. این جلد، به‌ویژه، بینش‌هایی را در مورد روندها و فرصت‌های تحقیقاتی فعلی در حوزه فرآیندهای تولیدی مانند تولید متعارف و غیر متعارف، ساخت میکرو و نانو، تولید شیمیایی و بیوشیمیایی، و تولید یکپارچه کامپیوتری (CIM) ارائه می‌کند. موضوعات تحت پوشش شامل حوزه‌های نوظهور انقلاب صنعتی چهارم مانند تولید افزودنی، تولید پایدار و کم مصرف، تولید هوشمند، هوش مصنوعی در کاربردهای ساخت و تولید یکپارچه کامپیوتری است. این کتاب برای محققین و متخصصان به طور یکسان مفید خواهد بود.

جهت ترجمه این کتاب با تلفن ۴۷۸۵-۹۴۶-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.