اپلیکیشن انگلیسی

۲۰ اپلیکیشن رایگان اندروید برای یادگیری زبان انگلیسی (قسمت دوم)

اپلیکیشن های اندرویدی یکی از جذاب‌ترین راه‌های یادگیری زبان انگلیسی می‌باشند. در قسمت قبل ۱۰ اپلیکیشن رایگان زبان انگلیسی، مناسب اندروید معرفی شد. در ادامه ۱۰ اپلیکیشن رایگان دیگر را برای علاقه مندان پیشنهاد می‌کنیم. لازم به ذکر است که اپلیکیشن های ذکر شده به طور تصادفی در لیست قرار گرفته‌اند لذا تقدم و تأخر دلیلی بر ارجحیت اپلیکیشن ندارد. با توجه به نقاط ضعف و قوت خود، اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کرده و به راحتی دانلود کنید.

۱۱-Babbel اپلیکیشن موبایل

Babbel

این نرم افزار دارای چهار روش مختلف – تشخیص صدا، تشخیص تصویر، املا و پر کردن جاهای خالی است و به بهبود کیفیت یادگیری می‌پردازد. فقط با چند دقیقه تمرین در روز می‌توانید زبان انگلیسی را تقویت کنید. با استفاده از راه‌های جدید و خلاقانه که یادگیری زبان انگلیسی را از سطح مبتدی تا پیشرفته میسر می‌کند.

لینک دانلود: Babbel

۱۲-My WordBook2

my-wordbook2

با کمک این برنامه یادداشت برداری، یادگیری زبان انگلیسی، ساده و جذاب خواهد شد. زبان آموز با فلش کارت، معانی واژه‌ها را درک کرده و توانایی به کاربردن واژه‌ها در جملات را می‌آموزد. تمام فلش کارت‌ها با صدا و تلفظ صحیح همراه بوده و همراه با تصاویر جذاب می‌باشند. امکان ایجاد فلش کارت به سلیقه زبان آموز برای یادگیری سریع وجود دارد.

لینک دانلود: My WordBook2

۱۳-Lingua.ly

lingua-ly

این اپلیکیشن با بازی‌های تمرینی، دایره واژگان زبان آموز را گسترده می‌کند. همچنین برنامه بر پایه مقاله انتخابی زبان آموز متونی را پیشنهاد می‌دهد که توانایی خواندن را بهبود خواهد داد. متون انتخاب شده همانند متون واقعی در اینترنت می‌باشند تا زبان آموز تسلط بیشتری پیدا کند.

لینک دانلود: Lingua.ly

۱۴-  ۵۰ Languages

50 Languages

۵۰ Languages واژگان اساسی زبان انگلیسی را در قالب ۱۰۰ درس آموزش می‌دهد. با استفاده از این اپلیکیشن زبان‌آموزان قادرند روان و سلیس در موقعیت‌های واقعی صحبت کنند. این اپلیکیشن در بهبود کیفیت زبانی تأثیر زیادی دارد.

لینک دانلود:۵۰ Languages

۱۵-English Level Checker

english-level-checker

با استفاده از این اپلیکیشن زبان‌آموز به سطح دانش خود از زبان انگلیسی پی خواهد برد. سطوح مورد سنجش شامل نوآموز، مبتدی، پایین‌تر از متوسط، متوسط، بالاتر از متوسط، پیشرفته و یا نزدیک به زبان مادری می‌باشد. بدیهی است که مشخص شدن سطح مهارت‌های زبانی، می‌تواند منجر به تلاش برای یادگیری شود.

لینک دانلود: English Level Checker

۱۶- Memrise

memrise

یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی که زبان آموزبدون اتصال به اینترنت نیز می‌تواند از آن استفاده کند. این اپلیکیشن قوی بر روی درک واژه‌ها تمرکز دارد و از سطح آسان تا پیشرفته را پوشش می‌دهد. شاید بتوان گفت Memrise کاربردی‌ترین اپلیکیشن زبان آموزی است و با استقبال خوبی مواجه شده است.

لینک دانلود: Memrise

۱۷- LearnEnglish Grammar

learnenglish-grammar

از معتبرترین برنامه ایزبان آموزی که توسط شورای عالی بریتانیا عرضه شده است. این برنامه اندرویدی بر قواعد دستوری و گرامر تمرکز دارد و از سطوح مقدماتی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد. LearnEnglish Grammar 12 مبحث گرامری را در قالب ۲۰ فعلیت گوناگون عرضه می‌کند. در تمام سطوح یادگیری نیز این مباحث وجود دارند.

لینک دانلود: LearnEnglish Grammar

۱۸- Fun Easy Learn English

fun-easy-learn

برنامه‌ای جذاب که بیش از ۶ هزار واژه انگلیسی را با تصاویر و صوت آموزش می‌دهد. واژه‌ها به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و کلمات مختلف در موضوعات گوناگون آموزش داده می‌شود… پس از نصب اپلیکیشن می‌توانید بدون اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. کار با این اپلیکیشن لذت زبان آموزی را دو چندان خواهد کرد.

لینک دانلود: Fun Easy Learn English

۱۹- Phrasalstein

Phrasalstein

افعال عبارتی در زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارند لذا ضروری است که زبان آموز در این قسمت نیز توانایی لازم را داشته باشد. Phrasalstein تمرکز ویژه‌ای بر افعال عبارتی دارد که از یک فعل و واژه‌های دیگر تشکیل شده‌اند. به طور معمول معنای فعل با ترکیب شدن تفاوت آشکاری پیدا می‌کند Phrasalstein بر روی آن تاکید دارد. جالب است بدانید که این افعال به شیوه‌ای جذاب و طنزگونه آموزش داده خواهد شد.

لینک دانلود: Phrasalstein

۲۰- Guide to English Idioms

english-idioms-

یک برنامه عالی مبتنی بر سیستم اندروید که برای یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی به کار می‌رود.۱۵۰ اصطلاح انگلیسی، با استفاده از تمرین و تکرار آموزش داده می‌شود.

لینک دانلود: Guide to English Idioms

دانلود رایگان مقاله از ایران پیپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.