وبلاگ ترجمانو

شبکه‌ای از مترجمین و ارزیابان حرفه‌ای

پیشنهاد کتاب برای ترجمه: جدیدترین کتاب‌های رشته مدیریت (۲۰۱۷)

خدمات چاپ و انتشار کتاب در ترجمانو

اگر به دنبال انتخاب کتابی برای ترجمه و انتشار هستید، به خصوص اگر رشته شما مدیریت است و به دنبال ترجمه کتاب مدیریت برای اهداف علمی یا حرفه ای خود هستید، ترجمانو لیستی از جدیدترین کتاب‌ها در گرایش‌های مختلف رشته مدیریت را برای شما فراهم نموده و برای ارائه یک ترجمه تخصصی مدیریت از کتاب مورد نظر شما، تیمی از بهترین مترجمین این حوزه را در اختیار دارد. کتاب‌های این لیست به تازگی توسط ناشرین معتبر بین‌المللی منتشر شده و گزینه‌های بسیار مناسبی برای ترجمه کتاب مدیریت هستند. می‌توانید از لیست کتاب مورد نظر خود را بیابید، مختصری از آن را که ترجمه شده است ببینید، هزینه‌ ترجمه تخصصی توسط مترجمین ترجمانو را بررسی کرده و برای ثبت سفارش با تیم پشتیبانی ترجمانو تماس بگیرید. تیم پشتیبانی می‌تواند چند نمونه ترجمه از مترجمین تخصصی مختلف را برای شما ارسال کند تا خودتان مترجم مورد نظرتان را از میان نمونه کارها انتخاب کنید. همینطور به عنوان خدمتی جدید از ترجمانو این امکان فراهم شده تا کل فرآیند اخذ مجوز و چاپ و انتشار کتاب را نیز به تیم ترجمانو بسپارید و کتاب چاپ شده و آماده را درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر همین حالا با شماره ۶۶۴۱۹۹۵۴-۰۲۱ تماس بگیرد.

اگر کتابی در رشته یا موضوع مورد نظر شما در لیست نبود، می توانید با تیم پشتیبانی ترجمانو تماس بگیرید.

 

۱- این کتاب به فروش رسیده است.

 

 

۲- رهبری مبتنی بر اعتماد (Leadership Through Trust)

نویسندگان: گوردن

سال انتشار:۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۱۲۰

هزینه ترجمه کتاب: ۲.۲۸۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۳.۲۸۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)[/vc_column_text][/vc_column]

چکیده: کتاب حاضر، بر این باور است که مولفه کلیدی برای رهبری کارآمد، اعتماد است و رهبران به منظور دستیابی به موفقیت، باید اعتماد همکاران خود را جلب نمایند. نویسنده، از تجربیات خود به عنوان یک مدیرعامل در مکزیک، جامع‌ه­ای با سطح پایینی از اطمینان، به عنوان پایه و اساس مدل رهبری همراه با اعتماد خود استفاده می­‌کند که مفاهیم هم‌دلی و رابطه رهبر و زیردستان را در بر می­‌گیرد. کتاب حاضر، شکاف میان مفاهیم نظری رهبری با کاربردهای عملی و پیاده‌­سازی اصول رهبری را برطرف می‌­نماید. محققین می­‌توانند با مطالعه این کتاب، تجربیات دسته اول نویسنده، به عنوان مدیر عامل را بیاموزند و رهبران نیز می‌­توانند با الهام از اصول و پایه­‌های نظری رهبری که توسط نویسنده ارائه شده­‌اند، به مدیران کارآمدتری تبدیل شوند.

دانلود فهرست مطالب کتاب

دانلود نمونه صفحات کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۳- عبور از شکاف نوآوری (Bridging the Innovation Gap)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نویسندگان: هوبر، کافمن، استینمن

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۰۰

هزینه ترجمه کتاب: ۲.۸۸۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۳.۸۸۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب، دیدگاه­های نوینی در رابطه با مدیریت نوآوری و پیش­نیازهای آن ارائه می­کند. نویسندگان، بر مبنای این دیدگاه­ها به ارائه یک سیستم نوآوری جدید و اثبات شده می­پردازند که کاربرد عملی داشته و این پتانسیل را دارد که توان نوآوری سازمان تجاری را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.کتاب بحث را از معمای نوآوری آغاز می­کند که شرکت­های تجاری با آن روبه­رو هستند و به تحلیل مفهوم نوآوری، آن طور که در عمل درک شده (نشده) است پرداخته و عنصر گم­شده در نظریات نوآوری فعلی را شناسایی می­کند – شکاف نوآوری. در ادامه، این سوال مطرح می­شود که آیا شرکت­های امروزی متناسب برای نوآوری طراحی شده­اند؟ و سپس راه­حلی را برای مسائل شناسایی شده، ارائه می­دهد. کتاب همچنین عنصر جدید و مهمی از فرایند نوآوری تجدیدنظر شده را مطرح می­کند که «اکتشاف» نام دارد. همچنین دانش نوین، از مسائل رهبری گرفته تا ایجاد یک مدل نوآوری قدرتمند را مطرح می­سازد که می­توانند احتمال موفقیت نوآوری در شرکت­ها را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

دانلود فهرست مطالب کتاب

دانلود نمونه صفحات کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۴- انعطاف‌پذیری در مدیریت منابع (Flexibility in Resource Management)

نویسندگان: سینگ، کولکارنی

سال انتشار: ۲۰۱۸

تعداد صفحات: ۲۴۰

هزینه ترجمه کتاب: ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۷.۳۰۰.۰۰۰ (۱۵% تخفیف)

چکیده: کتاب حاضر یک چارچوب «انعطاف­‌پذیری در مدیریت منابع» مبتنی بر پژوهش و کاربرد ارائه می‌کند. این کتاب جنبه انعطاف­‌پذیری را با مدیریت منابع تلفیق می‌­کند تا دیدگاه جدیدی را به وجود آورد، چرا که انعطاف‌­پذیری در سطوح مختلف مدیریت منابع، به عنوان یک ملاحظه کلیدی مطرح می‌­گردد. یک کسب و کار لازم است از انعطاف واکنشی (به شکل قابلیت تطبیق و پاسخگویی) برخوردار باشد تا قابلیت مقابله با محیط در حال تغییر و نامعلوم را داشته باشد. همچنین می‌­تواند تلاش کند تا با تغییر رهبری واحد، مهندسی مجدد، نوآوری در محصولات و فرایندها، استفاده از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و مواردی از این قبیل، عامدانه به ایجاد انعطاف بپردازد. مقالات منتخبی که انواع مختلفی از موراد مرتبط با انعطاف در مدیریت منابع را مورد بررسی قرار می‌­دهند، به چهار دسته زیر تقسیم شده‌­اند: انعطاف‌­پذیری و نوآوری؛ انعطاف‌پذیری در مدیریت سازمانی؛ مدیریت عملیات و تکنولوژی؛ و مدیریت مالی و ریسک. کتاب حاضر، علاوه بر اشاره به نیازهای سازمانی بخش‌های مختلف شرکت که در سرتاسر جهان پراکنده هستند، مرجع مناسبی برای گستره وسیعی از دانشجویان مدیریت گرفته تا محققین، مدیران، مشاورین و موسسات حرفه‌­ای خواهد بود.

دانلود فهرست مطالب کتاب

دانلود نمونه صفحات کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۵- استراتژی­های رشد منضبط (Disciplined Growth Strategies)

نویسندگان: کوهان

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۹۰

هزینه ترجمه کتاب: ۵.۱۰۰.۰۰۰ (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۶.۳۰۰.۰۰۰ (۱۵% تخفیف)

چکیده: رشد شرکت خود را به شیوه‌­ای منضبط سرعت بخشید. کتاب حاضر، چارچوب جامع ثابت شده‌­ای را در اختیار مدیران شرکت‌­های بزرگ و کوچک قرار می‌­دهد تا تفکر سیستماتیکی در رابطه با گزینه‌­های رشد خود داشته و استراتژی‌های عملی­اتی را برای سرعت بخشیدن به رشت به خدمت بگیرند. استاد استراتژی و سرمایه‌­گذار ریسک‌پذیر، پیتر کوهان، با درک و بینش از مطالعات موردی شرکت­‌های موفق و ناموفق، رویکرد سیستماتیک خود را به نحوی مدل‌سازی می‌­کند تا استراتژی‌­های رشد را در پنج بعد مختلف با تفکر گروهی ایجاد کرده، ارزیابی نماید و به کار گیرد: مشتریان، جغرافیا، محصولات، توانمندی­‌ها، فرهنگ. وی هر یک از این پنج بعد رشد را به نوبت بررسی کرده و مقایسه‌ای از استراتژی­‌های رشد شرکت‌­های بزرگ و کوچک در راستای بعد مورد نظر را ارائه می‌دهد. نویسنده، در هر یک از پنج فصل کتاب که به یکی از ابعاد فوق می‌­پردازند، با استفاده از تحلیل موردی خود، اصول و فرایندهای کلیدی مورد نیاز برای ایجاد و دستیابی به رشد سریعتر را استخراج می‌­نماید. پروفسور کوهان شبکه‌­ای از صدها بنیان­گذار، مدیران عامل و سرمایه‌­گذاران را که در طول دهه‌­ها فعالیت مشاوره­‌ای، نگارش ۱۱ کتاب، و بیش از پنج سال کار به عنوان نویسنده نشریه فوربز توسعه داده است را در این کتاب به تصویر می‌­کشد.

دانلود فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

 

 

۶- این کتاب به فروش رسیده است. 

 

 

۷- پایداری در جهان دیجیتال (Sustainability in a Digital World)

نویسندگان: آزبرگ، لوهرمن

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۹۰

هزینه ترجمه کتاب: ۵،۲۰۰،۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۶.۷۰۰.۰۰۰ (۱۵% تخفیف)

چکیده: کتاب حاضر، مطالب جامعی در خصوص مفاهیم نوظهور در حوزه نوآورانه پایداری و تکنولوژی دیجیتال ارائه می‌­دهد. بیش از ۲۰ متفکر پیشتاز از حوزه‌­های مختلف دیجیتال‌سازی، مدیریت استراتژیک، ثبات و پایداری و توسعه سازمانی، بینش­‌های ساختار یافته‌­ای در رابطه با جدیدترین توسعه­‌ها پیشرفت‌­ها و چالش‌­های باقی مانده در رابطه با نقش پایداری در یک جهان به شدت دیجیتال مطرح می­‌نمایند. نویسندگان، نه تنها تحلیلی عمیق و منحصر به فرد در رابطه با پایداری نوین و تحول دیجیتال ارائه می‌­دهند، بلکه توصیه‌­هایی عملی در رابطه با نحوه اعمال جدیدترین روش­‌های تفکر مدیریتی بر تصمیم­‌های تجاری روزمره را برای رهبران و مدیران فراهم می‌­آورند. علاوه بر این، مثال‌های خوبی از مباحث به صورت مطالعات موردی ارائه شده است می‌تواند به عنوان نقشه‌راهی ارزشمند برای تصمیم‌­گیران این حوزه عمل ­نمایند.

دانلود فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

 

 

۸- این کتاب به فروش رسیده است.

 

 

۹- استراتژی و ارتباطات برای نوآوری: رویکردی یکپارچه به نوآوری در اقتصاد دیجیتال (Strategy and Communication for Innovation)

نویسندگان: پفرمن، گولد

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۵۰

هزینه ترجمه کتاب: ۴.۲۰۰.۰۰۰ تومان  (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۵.۱۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب لبه‌های دانش در خصوص شرکت‌های نوپا و شرکت‌های بزرگ را با تاکید بر کسب‌وکارهای مخاطره‌ای شرکتی ارائه می‌کند و مباحث نوینی را در بر می‌گیرد که به درک بهتر استراتژی و ارتباطات از دیدگاه شرکت‌­های نوپای دانش‌بنیان کمک می‌­کنند. هر یک از فصول کتاب، نقطه­‌ای آغازین برای تبادل ایده، آموخته‌ها و بینش­‌های جدید ناشی از دیدگاه­‌های کارآفرینی همچون کسب‌وکارهای مخاطره‌ای دیجیتال، کسب‌وکارهای مخاطره‌ای شرکتی و کسب‌وکارهای سنتی ارائه می‌­دهند. خوانندگان علاقمند به مدیریت نوآوری، کتاب حاضر را مفید خواهند یافت.

دانلود فهرست مطالب کتاب

دانلود نمونه صفحات کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۱۰- نوآوری در مدل کسب‌وکار (Business Model Innovation)

نویسندگان: آندرینی، بتینلی

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۱۹۰

هزینه ترجمه کتاب: ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب، به شکلی سیستماتیک به مرور ۱۵۶ مقاله منتشر شده در زمینه نوآوری مدل کسب و کار (BMI) می‌­پردازد. هدف کتاب حاضر، شناسایی و تلفیق جنبه‌های نظری، سطوح تحلیلی، و چارچوب‌­های تجربی مختلف، به منظور تعمیق درک خواننده از این پدیده پیچیده است. نویسندگان به ارائه یک تحلیل ریشه‌­ای استنتاجی می­‌پردازند که ۵۶ ریشه کلیدی مختلف را شناسایی می‌­کند. بحث بر روی هر یک از این ریشه­‌ها، بر الگوهای ریشه‌­ای، اختلافات بالقوه و مباحث و تبادل نظر و جهت‌­ها و فرصت‌­های آینده تحقیقاتی متمرکز می‌­گردد. کتاب حاضر، خدمات چشمگیری را به این حوزه ارائه می‌­دهد. اولا، درک عمیق‌تری از سیر تحول تحقیقات BMI را از طریق یک نقشه ماهیت­‌شناسی ارائه می‌­دهد که حوزه‌­های ریشه‌­ای مختلف موجود در مقالات را شناسایی می‌­کند. ثانیا، یک مدل چند لایه مطرح می­‌گردد که مفهوم BMI را با شناسایی عوامل محرک، احتمالات، و خروجی‌­ها روشن‌تر می‌­سازد. ثالثا، نویسندگان به شناسایی جهت­‌های روشن و دقیق برای تحقیقات آتی پرداخته و پیشنهاداتی در زمینه طراحی تحقیقات ارائه می­‌دهند که یک نقشه راه آموزنده برای فعالیت­‌های آینده به وجود می‌­آورد.

دانلود فهرست مطالب کتاب

دانلود نمونه صفحات کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

 

۱۱- این کتاب به فروش رسیده است.

 

 

۱۲- خلق و نگهداشت مزیت رقابتی (Creating and Sustaining Competitive Advantage)

نویسندگان: میشرا

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۳۸۰

هزینه ترجمه کتاب: ۶.۱۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۷.۱۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب به ارائه چارچوبی یکپارچه برای توضیح پدیده مزیت رقابتی و ایجاد ارزش شرکت­‌ها در محیط­‌های پویا می‌­پردازد. همچنین با استفاده از یک نظریه خلق ارزش استراتژیک جدید، به بررسی این موضوع می‌­پردازد که یک شرکت چگونه می‌­تواند از طریق انگیزه‌­های مدیریتی، نیروهای بازار سرمایه، فرهنگ و ساختار سازمانی و پیچیدگی­‌های اجتماعی، مزیت رقابتی خود را اندازه‌­گیری کرده و نگهداری نماید. همچنین بررسی می­‌کند که مدیریت چگونه می‌­تواند از منابع و ظرفیت‌­های خود، گزینه­‌های در سایه، نیروهای بازار تولید، نیازهای مشتریان و یادگیری سازمانی به نحوی استفاده کند که آن‌ها را در فضای رقابتی از سایرین متمایز سازند.

دانلود فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۱۳- این کتاب به فروش رسیده است.

۱۴- این کتاب به فروش رسیده است.

 

۱۵- این کتاب به فروش رسیده است.

 

 

۱۶- سازمان نوآوری محور: چگونگی ترویج ایده­‌های جدید و پذیرش تغییر ناشی از آن‌ها (The Innovation-Friendly Organization)

نویسندگان: سیمپسون

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۱۵

هزینه ترجمه کتاب: ۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۵.۳۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب به بررسی پنج صفت فرهنگی می‌­پردازد – گوناگونی، یکپارچگی، کنجکاوی، بازتاب و ارتباط – که ایجاد و توسعه موفق ایده­‌های جدید را تشویق می‌­کنند و میزان جدیت سازمان‌ها را در نوآوری نشان می‌دهند. نوآوری – عامل محرک تغییر و انعطاف­‌پذیری – کاملا وابسته به فرهنگ است، یعنی محیطی اجتماعی­ که نحوه ظهور و تکامل ایده­‌ها را شکل می­دهد. ایده­‌ها نیازمند هوای تازه هستند و فرهنگ است که کیفیت این هوا را مشخص می‌­کند. اگر خفه باشد و جریانی در آن وجود نداشته باشد، در آن صورت ایده­‌ها هرچقدر هم عالی باشند، آنقدر پابرجا نخواهند ماند که توان بالقوه خود را به دست آورند. ایجاد این شرایط مناسب نوآوری، یکی از چالش‌­های کلیدی پیش‌ روی سازمان­‌های امروزی است، چالشی که با تمرکز کنونی سازمان‌ها بر کارایی و کنترل رفع آن هم دشوار خواهد بود. آنا سیمپسون معتقد است که نوآوری با گوناگونی ایده‌­ها و رویکردها آغاز می‌­شود: یعنی کاملا در جهت عکس یکسان‌سازی و استانداردسازی. به همین ترتیب، شرکت‌­ها با فشار رو به افزایش برای ارائه هرچه سریعتر نتایج، چگونه می‌­توانند فضای کافی برای فرایند ظاهرا بی‌هدف دنبال کردن احتمالات جذاب و اندیشیدن به تاثیر گزینه‌­های مختلف فراهم آورند؟ آنا سیمپسون نشان می‌­دهد که شرکت‌­های بزرگ چگونه می‌­توانند فرهنگ خود را به نحوی تطبیق دهند که تبادل چشم­‌اندازها و دیدگاه‌­های مختلف را امکان­پذیر نمایند؛ از کلیه افراد حمایت کنند تا آنها بتوانند تمام توان خود را بر سر کار آورند؛ امکان حرکت بی‌هدف را که موجب شکوفایی آزمایش­‌های خلاقانه می‌­شود فراهم آورند؛ زمان کافی داده شود تا تغییر با توجهی که لازمه آن است به ظهور برسد؛ و در نهایت قدرت جمعی لازم برای رویارویی با «آزمون سنگین» نهایی را شکل دهند.

دانلود فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۱۷- عملکرد بالا از طریق مدیریت فرایند کسب و کار: اجرای استراتژی در یک جهان دیجیتال (High Performance Through Business Process Management)

نویسندگان: کریچمر

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۳۰

هزینه ترجمه کتاب: ۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب مدیریتی، مدیریت فرایند کسب و کار ناشی از ارزش را به عنوان یک چارچوب انضباطی موفق ارائه می‌­کند. این چارچوب، در تبدیل سریع استراتژی به فرایندی مبتنی بر افراد و تکنولوژی، با کمترین ریسک، مورد استفاده قرار می‌­گیرد. کتاب نشان می‌­دهد چگونه می‌­توان در یک محیط کسب و کار دیجیتال، با موفقیت به عملکرد بالایی دست یافت. مدل­‌های کسب و کار ایستا، نمی­‌توانند تغییرات دینامیک جهان دیجیتال ما را پوشش دهند. سازمان­‌ها به یک رویکرد مدیریتی احتیاج دارند که با چنین محیطی متناسب بوده و بر روی فرصت­‌های آن سرمایه­‌گذاری کرده و در عین حال ریسک­‌های مربوط به آن را حداقل نماید. آن‌ها نیازمند آن هستند که استراتژی کسب و کار خود را به سرعت و با اطمینان به اجرا درآورند. در واقع، آن‌ها باید بدانند که کی و چگونه فرایندهای کسب و کار خود را اصلاح یا تقویت کنند، کدام فرایندها بهترین نامزد برای مداخله به حساب می‌­آیند و چگونه به سرعت از استراتژی به اجرا برسند. این بدان معناست که سازمان‌­ها نیازمند آن هستند که مدیریت فرایند کسب و کار خود را به صورت یک انضباط مدیریتی بنا نهند. اهمیت نوآوری فرایند، تکنولوژی دیجیتال و جنبه‌­های مردمی، غلبه فرایند، بین‌­المللی‌سازی، فرایندهای نوظهور و موقعیت منحصر به فرد سازمان‌­های موجود در بازار میانی، برخی از موضوعات کلیدی­ هستند که در این کتاب مورد بحث قرار می­‌گیرند. کتاب با یک مطالعه موردی جامع و بحث در رابطه با اینکه مهندسان فرایند، چه چیزهایی از موسیقی جاز می‌توانند بیاموزند، خاتمه می‌­یابد.

دانلود فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

 

 

۱۸- این کتاب به فروش رسیده است.

 

 

۱۹- مدل‌های کسب‌وکار در حال تکامل: چگونگی تحول شرکت‌های سنتی توسط مدیران (Evolving Business Models: How CEOs Transform Traditional Companies)

نویسندگان: فرنز، بیگر، هرمان

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۲۵

هزینه ترجمه کتاب: ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب به چالش­­‌های اصلی پیش روی شرکت­‌های سنتی می‌­پردازد. در عصر دیجیتال کنونی، بسیاری از صنایع توسط اختلالات زنجیره ارزش سنتی به چالش کشیده می­‌شوند: رقبای جدیدی به بازی وارد می‌­شوند، محصولات سنتی دیگر به فروش نمی­‌رسند و سود شرکت­‌ها در معرض خطر قرار می‌­گیرد. بدین ترتیب، مدیران عامل باید خود را با مدل­‌های کسب و کار جدید برای این صنایع جا افتاده وفق دهند و بسیاری از شرکت‌­ها باید با ایجاد محصولات جدید برای بازارهای جدید، به بازتعریف خود بپردازند. در این کتاب، مدیران عامل پیشرو، تجربیات خود را در رابطه با ایجاد تحول در شرکت‌­­های قدیمی به اشتراک می‌­گذارند. آن‌ها بینش‌­هایی را در رابطه با تحول صنایع ارائه کرده و نشان می­‌دهند لازمه بازتعریف یک شرکت از ابتدا، چه خواهد بود. مسائلی از قبیل تبدیل سازمانی، توسعه و ایجاد محصولات جدید، اعمال یک روح سازمانی جدید و بسیاری مسائل از این قبیل، در کتاب به بحث گذاشته می‌­شوند.

فهرست مطالب کتاب

دانلود نمونه صفحات کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۲۰-  همکاری با کدنویسان (Working with Coders)

نویسندگان: گلیسون

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۲۳۰

هزینه ترجمه کتاب: ۴.۶۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۵.۷۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: به جهان شگفت‌­انگیز توسعه­‌دهندگان نرم‌­افزار خوش آمدید. این کتاب، که با هدف خوانندگان غیرفنی به رشته تحریر در آمده است، قصد دارد که از اصطلاحات تخصصی این رشته رفع ابهام کرده، فعالیت­‌های مختلفی را که کدنویسان انجام می‌­دهند تشریح کند و فشارها، اولویت­‌ها و دغدغه­‌های بخصوصی را که توسعه دهندگان نرم‌­افزار در معرض آن‌ها قرار دارند، تشریح نماید. کتاب در هر مورد به ارائه توصیه‌­های عملی و کاربردی درباره نحوه استفاده از این اطلاعات به منظور اتخاذ تصمیم­‌های تجاری کارآمد و همکاری سازنده با تیم­‌های نرم‌­افزاری می‌­پردازد. پروژه‌­ها نرم‌­افزاری، در بیشتر موارد، برای تمامی افرادی که درگیر آنها هستند، یک کابوس حقیقی به حساب می­‌آیند. بین ۶۰ تا ۹۰ درصد از پروژه‌­های نرم‌­افزاری، دیرتر از موعد تکمیل می­‌شوند، بیش از بودجه تخصیص داده شده هزینه ایجاد می‌­کنند، و یا محصول نهایی آنها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست. این نقطه ضعف، همه را، از سازمان‌­های بزرگی که در تلاش برای ایجاد تغییر در کسب و کار خود هستند گرفته تا شرکت­‌های نوپای کوچک که شدیدا در تلاش برای ارائه MVP خود پیش از اتمام بودجه هستند تحت تاثیر قرار می­‌دهد. تاکنون توجه زیادی به درک این شکست­‌ها شده، که همین امر موجب توسعه کلیه روش­‌های مدیریتی مربوط به کاهش نرخ شکست گردیده است. با این وجود، چنین فرایندهای جدیدی، در بهترین حالت، موفقیت محدودی در ارائه نتایج بهتر داشته­‌اند. پاتریک گلیسون، بر اساس یک دهه تحقیق و اکتشاف در جهان نرم‌­افزار، این بحث را مطرح می‌­کند که دلیل پایه برای نرخ بالای شکست پروژه‌­های نرم‌­افزاری، این است که مدیران و رهبران تجاری، درک عمیقا اشتباه و فاجعه­‌آمیزی از توسعه نرم‌­افزار، که یک فرایند عمیقا پیچیده و ویژه به حساب می‌­آید دارند. تا زمانی که افراد تصمیم­‌گیر در رابطه با پروژه‌­های نرم‌­افزاری، از این ویژگی‌­ها و انشعابات آنها بی‌­اطلاع باشند، پروژه­‌های نرم­‌افزاری دیرتر از موعد تحویل داده خواهند شد، محصولات نرم‌افزاری برای هدف مورد نظر نامناسب خواهند بود و روابط میان توسعه­‌دهندگان نرم­‌افزار و همکاران غیرفنی آنها، پر تنش و آزار دهنده خواهد بود. حتی پرتوان‌ترین ابزارهای مدیریتی مدرن هم اگر کورکورانه به کار گرفته شوند، ناکارآمد خواهند بود. این کتاب راهنمایی در توسعه نرم­‌افزار برای افراد غیرفنی است تا درک لازم برای کاهش اصطکاک و ناکارآمدی در نقطه اتصال میان تیم­‌های توسعه نرم‌­افزار و همکاران غیرفنی آنها را در اختیار هر کسانی قرار دهد که برنامه‌­نویسان را به استخدام درآورده، با آنها قرارداد می­‌بندد، آنها را مدیریت می‌­کند و یا با آنها سروکار دارد.

فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۲۱- هویت، معنا و ذهنیت در توسعه شغل (Identity, Meaning, and Subjectivity in Career Development)

نویسندگان: گدرو

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۱۷۵

هزینه ترجمه کتاب: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب به بررسی دقیق ساختار هویت و نقش آن در توسعه شغلی می‌­پردازد. کتاب حاضر راهنمایی است برای افراد فعال و محققین حوزه HRD که به ایجاد طرح­‌های توسعه شغلی از طریق گونه­‌شناسی حوزه‌­های مختلف هویت، همچون آمارهای جمعیت­‌شناسی، وقایع زندگی و تاریخچه شغلی مشغول هستند. این کتاب چارچوبی را فراهم می‌­آورد تا توسعه شغلی را با دیدگاهی انتقادی و بازتابی به هویت، ناشی از انتخاب­ها، بخت و اقبال و تطبیق‌پذیری مد نظر قرار داده و مورد اشاره قرار دهیم. همچنین درک و آگاهی جامعی از مسائل ضمنی، متناقض و محرمانه در اختیار خوانندگان قرار می‌­دهد که زمانی خجالت­‌آور بوده‌­اند، اما امروزه به لحاظ اجتماعی مورد پذیرش بیشتری قرار گرفته‌­اند. در نتیجه، افراد فعال در حوزه HRD، خواهند توانست برنامه‌­ها و منابع غنی و متناسبی را طراحی کنند که تا پیش از این وجود نداشته‌اند. این کتاب همچنین به راهنمایی افراد حقیقی می­‌پردازد تا کنترل هویت و مسیرهای شغلی خود را در یک محیط کاری پیچیده و غیرقابل پیش­‌بینی در دست گیرند.

فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۲۲- سازمان شبکه‌ای: رویکرد حکمرانی به ساختار، دینامیک و عملکرد (The Network Organization)

نویسندگان: مورتی

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۱۷۰

هزینه ترجمه کتاب: ۳.۴۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب به بررسی صفات پایه شبکه­‌های بین سازمانی پرداخته و تعامل میان ساختار، دینامیک و عملکرد را از رویکرد حکمرانی مورد بررسی قرار می‌­دهد. کتاب یک زاویه دید نظری نوین را بر اساس تفسیر شبکه­‌ها به عنوان سیستم­‌های چندگانه در نظر گرفته و نظریه را در حوزه کارایی و شکست شبکه گسترش می­‌دهد. کتاب سازمان شبکه­‌ای که از دو بخش نظری و تجربی تشکیل شده است، مقالات و مباحث موجود در رابطه با شبکه­‌ها را با مروری سیستماتیک تشریح کرده و چشم­‌انداز جدیدی در رابطه با تلفیق آن‌ها با سایر رشته‌­ها ارائه می‌­دهد. بخش دوم کتاب به تحلیل شهر توریستی ونیز می‌پردازد و به صورت ویژه بر شبکه میان فستیوال فیلم ونیز، سیستم مهمان نوازی و موسسات محلی تمرکز دارد. این کتاب، با اکتشاف در میزان نفوذ شبکه‌­ها در زندگی مدرن اجتماعی و اقتصادی، برای دانشجویان، محققین، افراد فعال و سیاست‌­گذاران ارزشمند خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

۲۳- اینترنت به عنوان یک اکوسیستم مبتنی بر تکنولوژی: رویکردی جدید به تحلیل کسب و کار، بازارها و صنایع (The Internet as a Technology-Based Ecosystem)

نویسندگان: والتون

سال انتشار: ۲۰۱۷

تعداد صفحات: ۱۸۰

هزینه ترجمه کتاب: ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان (۱۰% تخفیف)

هزینه ترجمه + ویراستاری + چاپ و انتشار کتاب: ۴.۷۰۰.۰۰۰ تومان (۱۵% تخفیف)

چکیده: این کتاب رویکردهای کلاسیک به تجزیه و تحلیل استراتژیک را بررسی و نقد می‌­نماید و به طور همزمان به بررسی روش‌­های جایگزینی می­‌پردازد که از مفاهیم اکوسیستم و سیاست‌­ها و همچنین نظریات آشوب و پیچیدگی استفاده می­‌کنند. این مطالعه نوآورانه، نقدی بر مکتب استراتژی نیوتونی نئوکلاسیک وارد کرده و ثابت می‌کند که این مکتب، به عنوان یک روش تصمیم‌­سازی در بازار مبتنی بر اینترنت امروزی، شدیدا نامناسب خواهد بود. فصول این کتاب، به توسعه یک مدل جدید می‌­پردازند و سپس مقایسه­‌های مشابهی بین این مدل با حوزه‌­های ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح می­‌کنند و بدین ترتیب نمونه­‌های موجود مزیت رقابتی را به چالش کشیده و به تحلیل این موضوع می‌­پردازند که اینترنت تا چه حد می‌­تواند به نوبه خود به عنوان یک اکوسیستم شناخته شود. کتاب اینترنت به عنوان یک اکوسیستم مبتنی بر تکنولوژی، طیفی از مدل­‌های جایگزین و چارچوب‌­های تحلیلی را برای تحلیل شرکت­‌های تکنولوژی مبتنی بر اینترنت در قرن بیست و یکم ارائه کرده و ابزار ارزشمندی برای دانشجویان و دانشگاهیانی فراهم می‌­آورد که در حال تحقیق بر روی استراتژی، تکنولوژی و مهندسی الکترونیک هستند.

فهرست مطالب کتاب

برای مشاهده جزئیات کتاب بر روی سایت آمازون اینجا کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر همین حالا با شماره ۶۶۴۱۹۹۵۴-۰۲۱ تماس بگیرد.