چرا ترجمانو - دلایل استفاده از خدمات تخصصی شبکه ترجمانو

چرا ترجمانو؟

ترجمانو وب‌سایت برگزیده جشنواره وب ایران در سرویس ترجمه و ویرایش متن

جشنواره وب ایران همه ساله به بررسی وب‌سایت‌های فارسی زبان می‌پردازد و در گروه‌های مختلف، اقدام به انتخاب و معرفی وب‌سایت برگزیده می‌نماید. ترجمانو در سال 1394 یعنی هشتمین دوره جشنواره وب ایران موفق شد عنوان برترین وب‌سایت سرویس ترجمه و ویرایش متن را به خود اختصاص دهد.

نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک

وب سایت ترجمانو در مرکز توسعه تجارت الکترونیک ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. لذا کاربران می‌توانند با اطمینان کامل نسبت به استفاده از خدمات این وب‌سایت اقدام نمایند.

استقرار ترجمانو در مرکز کسب و کارهای دانشگاه تهران

از آن جا که بنیان‌گذاران و مدیران ترجمانو دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران می‌باشند، لذا به عنوان استارت‌آپ دانشگاهی در مرکز کسب و کارهای دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران مستقر شده است.

تضمین کیفیت ترجمه توسط ارزیابان با تجربه

استفاده از سه مرحله کنترل کیفی در فرآیندهای ترجمانو یکی از نوآوری‌های ترجمانو است. در ترجمانو نه تنها سفارش‌های ترجمه خوب و عالی پیش از تحویل به مشتری توسط ارزیابان حرفه‌ای به دقت بر اساس استانداردهای ترجمه کنترل می‌شوند بلکه تمامی مترجمین نیز پیش از ورود به شبکه مورد سنجش‌های گسترده‌ای قرار می‌گیرند تا مطمئن شویم سفارش توسط افرادی که از قابلیت‌های لازم برخوردارند ترجمه می‌شوند. از سوی دیگر با پیگیری‌های منظم در زمان پروسه ترجمه از کیفیت کار و تحویل به موقع آن مطمئن خواهیم شد.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ کشور به ترجمانو

شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های دولتی بسیاری که از آن جمله می‌توان به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، بانک صنعت و معدن، هولدینگ درویشی و بیمه ملت اشاره کرد سفارش‌های ترجمه متون بازرگانی، قراردادها، وب‌سایت و ... خود را به شبکه ترجمانو می‌سپارند چرا که طی زمان از کیفیت بالای خدمات ترجمه، قیمت ترجمه مناسب و پاسخگویی تیم پشتیبانی اطمینان حاصل نموده‌اند.

همکاری مترجمین حرفه‌ای باشبکه ترجمانو

ترجمانو به منظور حفظ توانمندی و کیفیت شبکه مترجمین خود هر ماه اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح می‌نماید. بر اساس این آزمون توانمندی مترجمین و سابقه کاری آن‌ها بررسی شده و مترجمینی که کیفیت ترجمه آن‌ها در سطح مورد قبول باشد به عضویت شبکه مترجمین در می‌آیند. آموزش و ارزیابی مداوم کیفیت و ارائه بازخورد توسط ارزیابان حرفه‌ای موجب می‌شود مترجمین از سطح متوسط به خوب و عالی ارتقاء یابند و به حرفه‌ای‌های ترجمه تخصصی مقاله، کتاب و ... تبدیل شوند.

پاسخگویی و خدمات پشتیبانی بی‌نظیر بر اساس نظرسنجی مشتریان

تیم پشتیبانی ترجمانو همواره بهصورت کامل در خدمت مشتریان است و تلاش می‌کند تجربه‌ای متفاوت از خدمات و پاسخگویی را فراهم آورد. هماهنگی و همراهی در تمام پروسه سفارش و پس از تحویل و طی بازه تضمین کیفیت همگی باعث شده است تا مشتریان ترجمانو در نظرسنجی صورت گرفته کیفیت پاسخگویی و خدمات پشتیبانی را در سطحی بسیار بالا نسبت به سایر سرویس‌های آنلاین ترجمه در کشور ارزیابی نمایند. این همکاری حتی در خصوص زمان تحویل سفارش نیز انجام می‌شود و در صورت نیاز مشتری ترجمه فوری بدون افزایش هزینه قابل انجام است.

تسهیل سفارش ترجمه و تحویل فایل به صورت تایپ شده

ترجمانو انجام پروژه‌های ترجمه شما را بسیار آسان می‌کند و مشکلات پیدا کردن مترجم حرفه‌ای و متعهد، نگرانی از تحویل به موقع کار و یا مشکلات مراجعه حضوری را رفع می‌کند. کافی است سفارش خود را تنها با چند کلیک به صورت آنلاین ثبت کنید و باقی کار را به ما بسپارید. سفارش شما در زمان مقرر، با کیفیت مورد نظر به صورت تایپ شده آماده خواهد بود.

امتیازدهی به مطلب: