توجه! برای ثبت سفارش ترجمه نیازی به این نیست که از پیش در سایت ثبت نام کرده باشید؛ در صورت عدم داشتن حساب کاربری، طی همین فرآیند ثبت نام شما انجام خواهد شد
در صورتیکه میخواهید بیش از یک فایل را جهت ترجمه آپلود نمایید، حتما آنها را داخل یک پوشه قرارداده و آن پوشه را zip یا RAR کرده و آنرا جهت آپلود انتخاب نمایید!!!

ثبت سفارش ترجمه متن، مقاله، پایان‌نامه، متون تجاری و ...

ثبت سفارش ترجمه در شکبه مترجمین ترجمانو، بسیار ساده و سرراست است. تمامی مراحل برای انجام ثبت سفارش ترجمه، از ثبت سفارش گرفته تا قیمت‌گذاری، پرداخت هزینه ترجمه، تخصیص مترجم و نهایتا تحویل سفارش ترجمه شده به‌صورت آنلاین است؛ بدین ترتیب ترجمانو توانسته است به خوبی مفهوم ترجمه آنلاین را محقق سازد.

شما کاربران گرامی ابتدا فایل ترجمه خود را آپلود کرده، سپس مشخصات ترجمه مد نظر خود را اعم از نوع ترجمه (ترجمه انگلیسی به فارسی/ترجمه فارسی به انگلیسی)، موضوع یا زمینه متن مدنظر، توضحیات و بخش‌های لازم برای ترجمه را تعیین می‌نمایید. در پایان، درصورتی که برای نخستین بار اقدام به ثبت سفارش ترجمه می‌کنید، خواهید توانست با وارد کردن ایمیل معتبر و انتخاب گذرواژه سفارش خود را ثبت نمایید و در صورتی که پیش از این در سایت اقدام به ثبت سفارش ترجمه نموده‌اید، می‌توانید با وارد کردن مشخصات عبور خود، سفارش ترجمه خود را به‌دست ما برسانید.

پس از ثبت سفارش ترجمه، کافی است صبر کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارش ترجمه شما را بررسی و تعداد کلمات آن را شمارش کرده، قیمت‌گذاری سفارش شما را انجام دهند. به‌محض اتمام فرایند قیمت‌گذاری سفارش ترجمه، این امر از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد. بنابراین ورود اطلاعات تماس صحیح در هنگام ثبت سفارش ترجمه بسیار ضروری است.

در پایان، شما می‌توانید قیمت‌ها و زمان آماده‌سازی سفارش خود را مشاهده کرده، درصورت تمایل اقدام به پرداخت هزینه‌ی ترجمه نمایید. دیگر لازم نیست نگران مراحل بعد باشید! زیرا تمامی مراحل تخصیص مترجم مناسب، بخش‌بندی ارسال سفارش ترجمه و در نهایت ارسال فایل‌های ترجمه برای مشتریان همگی به صورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت. به محض تحویل سفارش توسط مترجم، از طریق پیامک به مشتریان عزیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی